LOADING ...

Alstrafikken

Kompanijos Alstrafikken keltai yra greičiausias ir patikimiausias būdas keliauti Danijoje. Kiekvieną dieną bendrovės keltas plaukia maršrutu Bodenas – Fynshav.

Bendrovė Alstrafikken priklauso „Færgen” įmonių grupei.  Nuo 1866 metų Danijoje veiklą vykdanti įmonė jau užsitarnavo skandinavų pasitikėjimą.

Kompanijai priklauso dar keturi keltų operatoriai, t.y. „Bornholmer Færgen”, „FanoFærgen”, „LangelandsFærgen” ir „SamsoFærgen”. Juos visus vienija vienas prekinis ženklas simbolizuojantis kokybę ir nebrangią, bet greitą kelionę. Kiekvieną vasarą keltuose skamba muzika, atvirose erdvėse keleiviai lepinasi saulės voniomis, vyksta vakarėliai, kortų žaidimai, skanaujama gaiviaisiais gėrimais.

Alstrafikken logo.jpg


Bendrovių grupės „Færgen” įmonių populiariausi maršrutai:

  • Bodenas – Fynshav;
  • Ystadas – Ronie;
  • Koge – Ronie;
  • Kobenhavas ­– Ystadas;
  • Sassnitz – Ronie;
  • Esbjergas – Nordby;
  • Tars – Spodsbjergas;
  • Balenas – Kalundborgas.

„AlstrafikkenFærgen” keleivių ir krovinių gabenimo kompanija. Šiuo maršrutu keliauja laivas Thor Sydfyen. Juo vienu metu keliauti gali iki trijų šimtų keleivių. Šį maršrutą aptarnaujantis keltas plaukia mažiau negu valandą, t.y. apie 50 min.

Kelte yra puiki kavinė, kurioje profesionalūs virėjai gamina gurmanų vardo vertus patiekalus. Čia nuolat atnaujinami meniu naujausiais patiekalais (yra paruoštas meniu vaikams, vegetarams). Užkandžių, pagrindinių patiekalų, desertų, salotų ir kitų receptų gamybai naudojami tik šviežiausi produktai. Kelto jaukioje kavinėje keleiviai gali pasimėgauti puodeliu kavos ar arbatos, šaltaisiais ir gaiviaisiais gėrimais, stikline ką tik išspaustų sulčių ar suplaktu pieno kokteiliu.

Kompanijos  „AlstrafikkenFærgen” laive Thor Sydfyen yra parduotuvė ir įprastos pramogos bei uždaros ir atviros terasos. Nepaisant oro jose galima žaisti komandinius žaidimus ar tiesiog smakiai leisti laiką su šeima, draugais, kolegomis. Geram orui šildant čia puikiausia vieta pasilepinti saulės voniomis ar paskaityti įdomią knygą ir žurnalą.

Bendrovė „AlstrafikkenFærgen” jau užsitarnavo keleivių pasitikėjimą. Jos keltu Thor Sydfyen galima keliauti drauge su augintiniais. Tereikia turėtų gyvūno dokumentus ir nepamiršti susipažinti su bendrovės paruoštomis taisyklėmis. Keltų operatorius rūpinasi keleiviais ir nuolat siūlo specialių pasiūlymų. Būtinai pasinaudokite vienos dienos turistinės kelionės pasiūlymu bei galimybe pigiau įsigyti bilietų į festivalius ir renginius uostuose.

Kompanija „AlstrafikkenFærgen” siekia suteikti keleiviams ne tik komfortišką, saugią kelionę, tačiau ir pigią, bei greitą. Ir jiems tai pavyksta.