LOADING ...

Alstrafikken keltas - Thor Sydfyen

Kiekvieną dieną laivas Thor Sydfyen plaukia maršrutu Bodenas – Fynshav. Bendrovės Alstrafikken keltu kelionė trunka mažiau nei valandą (50 min.). Keltas šiuo maršrutu plaukia net dvylika kartų per dieną. Todėl jis yra daugiau nei patogus planuojantiems spontanišką kelionę arba nenorintiems derinti asmeninių planų prie transporto grafikų.


Keltas Thor Sydfyen.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Thor Sydfyen techninė informacija:

  • Pagaminimo metai: 1978 m.
  • Ilgis: 70,95 m,
  • Plotis: 11,6 m,
  • Greitis 12 kN.
  • Automobiliai: 50
  • Keleiviai: 300

Maitinimas

Keltu Thor Sydfyen vienu metu gali plaukti iki trijų šimtų žmonių ir įgula. Visi jie kviečiami į laive esančią kavinę. Kelto Thor Sydfyen kavinėje rasite specialius meniu vaikams, patiekalus vegetarams. Taip pat čia galėsite paskanauti šaltais ir karštais užkandžiais, sumuštiniais, salotomis, bei pagrindiniais patiekalais.

Kelto Thor Sydfyen kavinėje keleiviai kviečiami pasimėgauti puodeliu kavos, arbatos, stikline šaltų ir karštų gėrimų, bei įvairiais saldumynais. Jauki kavinės aplinka ir malonus personalas, bei skanūs patiekalai nepalieka abejingų.

Keleiviai turi galimybę bilietų rezervacijos metu pasirinkti specialių pasiūlymų. Kiekvieną kartą vis kitos akcijos ir nuolaidos maloniai nustebina visus keliautojus. Pasinaudojus specialiais pasiūlymais keleiviai gali naudotis didelėmis nuolaidomis kavinėje.

Pramogos

Laive Thor Sydfyen yra lauko ir uždara terasa aktyvioms pramogoms, vaidinimams ir žaidimams. Čia geram orui esant būtinai skirkite laiko pasimėgauti saulės voniomis arba kartu su šeima, draugais pažaisti komandinius žaidimus.

Kompanija Alstrafikken savo keleivius stebina ir papildomomis dovanomis. Galima įsigyti internetu dienos bilietą ir taip sutaupyti.

Kelte Thor Sydfyen yra keleivių patogumui įrengtos net kelios parduotuvės. Parduotuvėse galima įsigyti suvenyrų, kelionei būtinų daiktų. Parduotuvėse galima atsiskaityti kredito kortelėmis ir grynais pinigais (Danijos nacionaline valiuta).

Kelto Thor Sydfyen operatorius suteikia galimybę keleiviams įsigyti bilietus į vasaros metu vykstančius festivalius.

Kelionė su augintiniais

Keltu Thor Sydfyen keleiviai gali keliauti su naminiais gyvūnais. Reikia turėti gyvūno dokumentus. Gyvūnai negalės su Jumis keliauti į atviras laivo erdves, tarkim kavinę.

Keleiviams rekomenduojama prieš vykstant su augintiniais susipažinti su kompanijos Alstrafikken paruoštomis taisyklėmis, atsižvelgiant į Danijoje ir Europos Sąjungoje galiojančius reikalavimus.