LOADING ...

Bornholmstrafikken

Bornholmstrafikken – patogiausia susisiekimo jungtis su Bornholmo sala. Bendrovės Bornholmstrafikken laivai kiekvieną dieną palieka Ystado, Rionė, Kiogė ir Zasnico uostus. Reguliariai plaukdami maršrutais tarp šių uostų jungia Švedijos, Danijos ir Vokietijos krantus.

Bornholmstrafikken.jpg


Bornholmstrafikken maršrutai:

  • Ystadas – Rionė;
  • Kiogė – Rionė;
  • Zasnicas – Rionė.

Kompanijos Bornholmstrafikken pirmasis laivas išplaukė iš Bornholmo salos, palikdamas Rionės krantus, dar 1866 m. Bendrovės tikslas buvo aptarnauti maršrutus į ir iš Rionės uosto. Iki šiol Bornholmstrafikken liko pagrindinis susisiekimo būdas su viena iš svarbiausių Danijai priklausančių Bornholmo salos.

1973 m. valstybė perrėmė bendrovę iš privačių rankų ir iki šiol šis keltų operatorius laikomas valstybės valdomu turtu.

Kompanijos istorijos puslapiuose šmėžuoja net septyni kruiziniai laivai. Šiandien, bendrovė turi tris, t.y. 2005 m.  statytą kruizinį laivą Hammerodde, 1978 m.  milžiną – Povil Anker ir 2000 metais pastatytą, o 2004 m. ir 2005 m. rekonstruotą keltą Villum Clausen. Vienas iš jų yra katamaranas.

Povil Anker laivu gali plaukti 1 500 keleivių, keltu Villum Clausen – kiek mažiau, t.y. 1 055, o kelione jaukiu Hammerodde keltu vienu metu gali mėgautis 400 keleivių ir įgula.

Kompanijos aptarnaujamuose laivuose yra puikios poilsio zonos, kuriose keleiviai kviečiami pažaisti stalo žaidimus ar paskaityti įdomią knygą, spaudą. Keltuose yra jaukios maitinimo vietos. Restoranuose ir bufetuose virėjai keleivius stebina šauniais patiekalais, o didelis patiekalų asortimentas nenuvils net didžiausio pesimisto. Pasistiprinus pietumis, pusryčiais ar vakariene keleiviai kviečiami į bufetą. Čia galima pasimėgauti skaniu gėrimu (kava, arbata ar sultimis) ir skanėstu. Skanėstų bendrovės Bornholmstrafikken keltuose yra visa galybė. Tai ir desertai, ledai, užkandžiai, salotos ar sumuštiniai ir k.t.

Laivuose galima išeiti į atvirą denį ir pasidžiaugti gražiu oru. Kulinarinis šedevras su krevetėmis, šalto gėrimo stiklinė ir akiniai nuo saulės – ar gali būti tobulesnis kelionės laikas? Keleiviai turi galimybę apsilankyti keltų parduotuvėse. Jose keliautojai randa visko ko širdis geidžia, t.y. kosmetikos gaminiai, gėrimai, gurmaniški užkandžiai, kosmetika, suvenyrai, žaislai ar net tekstilės gaminiai. Kompanija Bornholmstrafikken deda milžiniškas pastangas, kad parduotuvėse keleiviai galėtų įsigyti prekių pigiau nei krante.

Bendrovė siūlo patikimą kelionę Skandinavijoje ir centrinėje Europoje.