LOADING ...

Bornholmstrafikken keltas - Hammerodde

Keltas Hammerodde kiekvieną dieną plaukia maršrutais Kiogė – Rionė ir Rionė – Zasnicas. Kelionė juo priklausomai nuo pasirinkto maršruto gali trukti nuo valandos 20 min. iki kiek daugiau nei penkių valandų. Kelt ir jo plaukiamus maršrutus aptarnauja bendrovė Bornholmstrafikken.


Keltas Hammerodde.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Hammrodde techninė informacija:

  • Pastatymo/atnaujinimo metai: 2005 m. / 2010 m.
  • Ilgis: 124,9 m / 129,9 n.;
  • Greitis: 18,5 kn.;
  • Keleiviai: 400;
  • Tonažas: 14 551;
  • Automobiliai: 200;
  • Miegamosios vietos: 108;

Apgyvendinimas

Keltų operatoriaus Bornholmstrafikken aptarnaujamame laive Hammerodde yra paruoštos jaukios miegamosios vietos net 108 –iems keleiviams. Iš viso keltu keliauti gali 400 keleivių ir jiems visuomet pagelbėti pasirengusi įgula.

Kadan gi kelionė trunka daugiau nei penkias valandas jauki poilsio vieta yra puikus pasirinkimas. Taip pat keleiviai turi jaukias poilsio zonas salone. Jame yra kondicionieriai, netoliese įrengtas puikus vonios kambarys ir kiti reikiami patogumai. Jeigu norėtumėte papildomos antklodės tereikia apie tai pasakyti informacijoje.

Maitinimas

Kelte Hammerodde yra jaukus restoranėlis. Jame visi keleiviai kviečiami pasistiprinti. Čia tiekiami skanūs pusryčiai, pietūs, vakarienė. Įvairūs užkandžiai, sumuštiniai ir gėrimai – restorane patys skaniausi.

Laive Hammerodde veikia parduotuvėje, kurioje prekiaujama alkocholiniais gėrimais, tokiais kaip vynas, alus, viskis. Taip pat parduotuvėje galima įsigyti suvenyrų, kelionei būtinų daiktų, žaislų. Mažieji keliautojai itin mėgsta saldų šokolodą ir kitus čia pardavinėjamus desertus. Tuo tarpu jų tėveliai kviečiami įvertinti parfumerijos asortimentą.

Pramogos

Laive Hammerodde galima įsigyti spaudos, įdomių žurnalų ir leistis į malonų popietės skaitymą. Vaikams laive yra atskirai įrengta erdvė žaidimams. Čia jie gali piešti ir smagiai bendrauti. Prireikus, laivo informacijoje galima išsinuomoti papildomą antklodę.

Kelionė su augintiniai

Keltu Hammerodde galite keliauti kartu su savo augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu. Naminiai gyvūnai negalės Jūsų lydėti į atviras laivo vietas, tokias kaip restoranas ar atviras denis, bendras poilsio salonas ir vaikų erdvė.  

Pritaikymas neįgaliesiems

Laivas Hammerodde pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Laivo praėjimai yra suprojektuoti pagal standartinius neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Prašoma apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.