LOADING ...

Bornholmstrafikken keltas - Povl Anker

Keltas Povil Anker net du kartus per dieną keliauja maršrutu Rionė – Zasnicas. Keltų operatoriaus Bornholmstrafikken šiuo laivu kelionė trunka apie tris valandas ir 20 min. Tai puikus laikas poilsiui ir pramogoms su visa šeima.


Keltas Povl Anker.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Povl Anker techninė informacija:

  • Pastatymo/atnaujinimo metai: 1978 m.
  • Ilgis: 121,19 m.
  • Greitis: 20 kn.;
  • Keleiviai: 1 500;
  • Tonažas: 12 131;
  • Automobiliai: 262;
  • Miegamosios vietos: 338;

Apgyvendinimas

Kelte Povl Anker yra įrengtos 338 miegamosios vietos. Raktus nuo kajučių rasite prie informacijos langelio. Kajutėse yra vonios kambariai ir reikiami patogumai.

Kelte Povl Anker yra įrengti net keli kūdikių pervystymo kambariai. Todėl tėveliai gali būti užtikrinti, kad kelionė vaikams nesukels jokių nepatogumų. 

Maitinimas

Laive Povl Anker veikia net kelios maitinimo įstaigos, t.y. restoranas ir bufetas. Ateikite į bufetą pasimėgauti kavos ar šiltos arbatos puodeliu. Čia rasite puikius užkandžius, salotas, sumuštinius ir desertus (ledų, skanėstų, pyragų), vaisius.

Restorane keleiviai kviečiami pasistiprinti stipriau. Čia rasite skanius pusryčius, Jums paruoštus pietus ir vakarienę. Iš viso pluošto patiekalų tikrai išrinksite savo favoritus. Skanaudami įvairius patiekalus nepamirškite paragauti gėrimų. Malonus personalas būtinai pagelbės Jums pasirinkti labiausiai tinkančią ir patinkančią vyno rūšį ar alaus rūšies bokalą, vaikams sulčių, arbatos, pieno kokteilių…

Kelte Povl Anker veikia parduotuvė. Joje keleiviai turi galimybę įsigyti įvairių užkandžių, skanėstų, gėrimų.

Pramogos

Kompanijos Bornholmstrafikken kruiziniame laive Povl Anker yra ne viena pramoga. Kelte įrengta atskira žaidimų erdvė vaikams. Kol vaikai šėlsta tėveliai kviečiami pasimėgauti geru oru.

Galima išeiti į atvirą denį. Kelto Povl Anker keleivių tai viena populiariausių pramogų. Ne veltui, juk nėra kito kelionės būdo, kurio metu galima būtų pasimėgauti žuvėdrų daina, gaiviu oru ir jūros panorama. Laive yra nemažai poilsio erdvių, tarp jų ir denis, kuriose galima paskaityti įdomią spaudą ar pasišnekučiuoti su smagia kompanija.

Kruiziniame laive Povl Anker veikia nemaža parduotuvė. Joje galite ne tik pasirinkti naujausių ir garsiausiai prekiniai ženklais pažymėtų kvepalų, pigiau, bet ir įsigyti kelionei būtinų daiktų, suvenyrų namiškiams.