LOADING ...

Brittany Ferries keltas - Armorique

Maršrutu Roskofas - Plimutas plaukia net 3 keltai, vienas iš jų yra Armorique. Šis keltas talpina 1 500 žmonių bei 470 autmobilių. Šis įspūdingas keltas kainavo 110 milijonų eurų. Palyginti su kitais šios kompanijos keltais, Armorique nėra labai talpus, tačiau galit būti tikri, kad būtent šioje vandens transporto  priemonėje rasite viską, ko reikia, kad jūsų kelionė nepriekaištinga.


Keltas Armorique.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techinę informacija:

  • Ilgis: 168 m
  • Plotis: 26.8 m
  • Greitis: 46 km/h

Apgyvendinimas

Stilingos ir kompaktiškos kajutės suteiks jaukų bei kokybišką poilsį visos kelionės metu. Galite rinktis vieną iš 7 kajučių tipų.

Maitinimas

Kad kelionės metu netektų jausti alkio, tuo pasirūins viena iš šiame mieste esančių maitinimų įmonių.

La Restaurant Norite sočiai pavalgyti? Užsukite į La Restaurant  - dideliame šio restorano meniu rasite daug puikių karštųjų patiekalų, desertų, užkandžių bei gėrimų. Nepaidant to, kad didelę dalį šio restorano patiekalų sudaro ypač sotūs bei mėsos patiekalai, jame dėmesio vertų pasirinkimų ras ir vegetarai.

Le Cafe Tiems, kurie nori tik išgerti kavos ar lengvai užkąsti, verta užsukti į Le Cafe: čia laukia gaivios salotos, sumuštiniai, pyragaičiai. Tai – puikus pasirinkimas, kurie pageidauja lengvo, šviežio bei gaivaus  maisto.

Le Bar Laisvą laiką praleiskite bare – puikūs gėrimai ir jauki aplinka padės atsipalaiduoti. Tai – viena geriausių vietų šiame kelte, jei laiką norite praleisti kartu su draugais.

Pramogos

Leiskite laiką turiningai – tokia galimybė tikrai bus tuo atveju, jei plauksite šiuo keltu: jūsų laukia žaidimų kambariai, kino centras, o taip pat galimybė mėgautis pasakišku vaizdu bei leisti laiką denyje. Veiki Wi fi interneto ryšys, todėl tuo atveju, jei jums yra svarbios ne pramogos, o darbo reikalais, juos taip pat galėsite sutvarkyti arba bendrauti su namuose likusiais šeimos nariais. Dar daugiau – galėsite ne tik bendrauti, bet ir pasidalinti kelionės įspūdžiais tiesiai iš kelto. Nesunku  pastebėti, kad viskas, ką teliks plaukiant šiuo keltu, tai – tik pamiršti rūpesčius ir puikiai leisti laiką. Na, o jei plaukiate kartu su šeima, tokiu atveju beliks mėgautis pačiu geriausiu laiku kartu su tais, kuriuos labiausiai mylite.