LOADING ...

Brittany Ferries keltas - Cap Finistere

Tai – vienas iš keltų, kuriuo plukdomi reiso Portsmutas – Santanderis keleiviai. Kelto aplinka – ypač atpalaiduojanti, neformali, todėl jame puikiai jausis bet kokio amžiaus keleivis. Pirmiausia keltas sužavi savo šiuolaikiška išvaizda, o nuostaba nei kiek nesumažės patekus į vidų - čia yra viskas, ko reikia, kad savo kelionę šiuo keltu vadintumėte tobula. Ir net tuo atveju, jei šiuo keltu keliaujate dažnai, kiekvieną kartą rasite kuo save nustebinti: galbūt tai bus atnaujintas salotų baro meniu, nauja pramoga ar dar neragautas vynas.


Keltas Cap Finistere.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Ilgis: 203.90 m
  • Plotis: 25 m
  • Greitis: 51,86 km/h

Apgyvendinimas

Šio kelto keleiviai yra apgyvendinami vieno iš devynių tipų kajučių. Kiekviena kajutė suprojektuota taip, kad tilptų ne tik miego, bet poilsio zona. Dalyje kajučių matomas puikus vaizdas į jūrą. Kiekvienoje kajutėje yra patogios lovos, baldai, skirti asmeninių daiktų laikymui, poilsio zona, kuri taps idealiu pasirinkimu tiems, kurie nori paskaityti knygą ar išgerti pačių pasigamintos arbatos.

Maitinimas

Kelta įrengta daug maitinimo įstaigų.

Restaurant du Port Tai – pagrindinis šio kelto restoranas, kuriame rasite ypač didelė meniu, sudarytą  iš karštųjų patiekalų, užkandžių bei desertų.  Pagalvota ir apie kartu su jumis keliaujančius vaikus – kai kurie restorano patiekalai yra skirti būtent jiems.

Le Cafe Salad Bar Šis baras patiks visiems, kurie negali gyventi be šviežių ir gardžių salotų. Taip pat galima parauti įvairių užkandžių ir gėrimų. Šis salotų baras yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nevalgo mėsos –čia rasite daug puikių vegetarinių patiekalų. Lengvi užkandžiai sudomins tuo, kurie ypač rūpinasi savo kūno linijomis.

Le Petit Marche Puikūs kokteiliai bei prancūziški vynai laukia jūsų Le Petit Marche.

Planets Bar Atpalaiduojanti atmosfera, sukurs puikią vakaro nuotaiką. Tai puikus pasirinkimas visai draugų kompanijai. Čia kiekvienas ras sau tinkantį gėrimą, o puiki aplinka skatins praleisti kuo daugiau laiko. Maža to, čia yra rengiami nuotaikingi atlikėjų pasirodymai.

Bellie Bar view Leisdami laiką šiame bare,  net nepastebėsite, kaip prabėgs laikas. Tai  - ideali vieta norintiems atsipalaiduoti. Iš čia atsiveriantis puikus vaizdas leis pamiršti nuobodžią kasdienybę.