LOADING ...

Brittany Ferries keltas - Etretat

Ši kompanija turi puikų keltų parką, kuriame – tik patys geriausi bei moderniausi keltai. Dar vienas keltas, kuriuo plukdomi reiso Portsmutas – Santanderis keleiviai, yra Eretrat. Tai – dar vienas, kiekvieno keleivio dėmesio vertas keltas. Įrengtos patogios laukimo salės keleiviams, veikia bevielis interneto ryšys. Veikia parduotuvė. Taigi, jei svečiuodamiesi šalyje nespėjote įsigyti būtinų asmeninių daiktų ar lauktuvių draugams, tai padaryti turėsite puikią progą kelte.  Galima keliauti su naminiais gyvūnėliais – kelte daug zonų, po kurias galite vaikščioti kartu su savo augintiniais. Nors kelionė šiuo reisu yra trumpiausias šios kompanijos vykdomas maršrutas, keliaujant tokiu įspūdingu keltu, ji tikrai neprailgs. Įspūdinga šio kelto išvaizda puikiai dera su privalumais.


Keltas Etretat.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techniniai duomenys:

  • Ilgis: 186 m
  • Plotis: 25,6 m

Apgyvendinimas

Keleiviai apgyvendinami patogiose kajutėse. Iš viso šiame kelte yra įrengtos 9 tipų kajutės. Kad galėtumėte nuspręsti, kurio tipo kajutės gali geriausiai atitikti jūsų poreikius kelionės metu, iš anksto atkreipkite dėmesį į kajučių nuotraukas  - tai yra bene pati geriausia priemonė siekiant pasirinkti labiausiai tinkančią kajutę.

Maitinimas

Savitarnos restoranas

Savitarnos restorane rasite įvairių karštųjų ir šaltųjų patiekalų, desertų bei gėrimų. Garantuojami sotūs pietūs visai šeimai pagal kiekvieno šeimos nario skonį. Tai – puikus pasirinkimas tieks keliautojams, kurie nori turėti kuo daugiau pasirinkimo laisvės. Ypatingas dėmesys jūsų vaikams –  būtent jiems yra skirti kai kurie  šio restorano patiekalai.

Le Bar Norite smagiai praleisti laiką? Užsukite į barą. Be to, galėsite pasimėgauti ir puikiais kokteiliais bei stebėti barmenų pasirodymus, kurių metu yra įspūdingai gaminami  gėrimai.

Pramogos

Vis dėlto, kiekvienam keleiviui  yra svarbi ne tik galimybė pailsėti jaukioje kajutėje ar pavalgyti,  kadangi kelionės trukmė  nėra labai trumpa, verta pagalvoti ir apie pramogas. Na, o jų plaukiant šiuo keltu tikrai netrūks: suaugusieji gali užsukti į klubą, kuriame rengiami įspūdingai pasirodymai, tuo tarpu mažieji laiką gali leisti spalvingame vaikų žaidimų kambaryje. Na, o tiems, kuriems geriausia pramoga yra apsipirkimas, taip pat galės pramogauti – kelte veikia parduotuvė, kurioje raiste ne tik mielų suvenyrų, bet ir asmens higienos prekių, kvepalų, drabužių bei papuošalų.