LOADING ...

Brittany Ferries keltas - Mont St Michel

Mont St Michel – būtent taip vadinasi garsus bei vaizdingas kalnas, esantis Prancūzijoje ir kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Šio kalno vardu pavadintu keltu turi galimybę plaukti Brittany Ferries kompanijos keleiviai, kurie pasirenka reisą maršrutu Caen  - Portsmouth. Didžiuliame kelte yra viskas, ko reikia patogiai bei kokybiškai kelionei: keleiviai yra apgyvendinami kajutėse, užkąsti gali viename iš restoranų ar kavinių, tuo tarpu, kad laisvalaikis neprailgtų, siūlomi įvairūs pasirinkimai. Keltu gali  keliauti 2 200 keleivių, telpa 800 automobilių, įrengtos 224 kajutės.


Keltas Mont St Michel.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė laivo informacija:

  • Ilgis - 173 m
  • Plotis -  28.5 m
  • Greitis -  km/h

Apgyvendinimas

Kad kelionės metu jaustumėtės patogiai, apgyvendinimas bus suteiktas viename iš aštuonių tipų kajučių. Kiekvienos tipo kajutės skiriasi, tad rezervuodami bilietus būkite atidūs – pasirinkite tokią kajutę, kurioje esantys patogumai geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Maitinimas

Neretai sakoma, kad kelionės, nesvarbu, kuo keliautumėte, turi būti ne tik patogios – jų metu turite turėti galimybę užkąsti arba sočiai pavalgyti. Tokia galimybė bus suteikta ir tuo atveju, jei keliausite šiuo keltu  - jame veikia ne viena maitinimo įstaiga, tad belieka tik pasirinkti labiausiai patinkančią.

La Galerie Norite paragauti prancūziškų patiekalų? Užsukite į La Galerie – būtent čia rasite platų gardžių prancūziškų patiekalų asortimentą. Šiuos patiekalus gamina profesionalūs virtuvės šefai.

Le  Cafe du Festival Jei pageidaujate lengvų užkandžių, sumuštinių ar šaltų gėrimų, jūsų laukia Le Cafe du Festival.  Šios jaukios kavinės lankytojai esant prastam orui,  laiką gali leisti viduje, tačiau, jei tik sąlygos tinkamos, pasisėdėjimą patalpoje reikėtų iškeisti terasą po atviru dangumi  -juk valgyti gryname ore yra gerokai skaniau.

Blue Note bar Elegantiška aplinka, prabangūs krėslai bei atmosfera pakvies užsukti į Blue Note Bar, kur galėsite pasimėgauti nekasdieniškais gėrimais bei užkandžiais, puikiai praleisti kelionės laiką.

Pramogos

Norite, kad jūsų vaikai  net nepastebėtų, kaip pralėkė laikas? Pakvieskite juos į vaikų žaidimų kambarį  - jame tiek daug  veiklos ir galimybė susirasti naujų draugų. Niekur neregėti žaidimai bei atrakcijos leis patirti pačias geriausias emocijas, o įspūdžiai išliks ilgam.