LOADING ...

Brittany Ferries keltas - Normandie

Keleiviai, pasirenkantys kelionę maršrutu Caen – Portsmouth, plukdomi keltu, kurio pavadinimas ypač solidus – Normandie. Kelionės šiuo keltu yra vykdomos nuo 1991 metų. Tai – keltas, kuriame kiekvienas keleivis pasijaučia ypatingu: laukia prašmatnios kajutės, restoranai, kavinės, pramogos, o puiki aplinka nuteikia ypač pakiliai. Kiekvienas ras tai, ko pageidauja.


Keltas Normandie.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Ilgis: 161 m
  • Plotis: 26 m
  • Greitis: 38km/h.

Apgyvendinimas

Apgyvendinimas suteikiamas viename iš 8 kajučių tipų. Planuojant kelionę, reikėtų skirti šiek tiek laiko ir tam , kad įvertintumėte savo poreikius- būtent nuo to, kokie yra jūsų poreikiai bei pageidavimai, ir priklausys, kokio tipo kajutę derėtų pasirinkti.

Maitinimas

Kelionės metu užsukite į vieną iš 4 kelte esančių maitinimo įstaigų :

Le Deauville - Tai  - pagrindinis šio kelto restoranas, kurio meniu yra sudarytas iš daugybės užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų bei gėrimų. Čia sau tinkantį patiekalą ras kiekvienas, nepriklausomai nuo pomėgių ar skonio. Įmantrūs sūriai, jūros gėrybių patiekalai, egzotiškų vaisių salotos – tai tik keletas jūsų laukiančių pasirinkimų.

Riva Bella - Tai – savitarnos restoranas,  į kurį yra verta užsukti tuo atveju, jei norite paragauti įvairių pasaulio šalių virtuvių patiekalų, įskaitant ir prancūziškų.

Le Pays d'Auge - Gausus pasirinkimas pyragėlių, sumuštinių, užkandžių bei gėrimų – būtent tokia yra kavinės Le Pays d'Auge pasiūla. Meniu esantys pasiūlymai puikiai tiks tiek suaugusiems, tiek senjorams, tiek vaikams.

Le Derby - Norite tiesiog atsipalaiduoti su draugų kompanija bei pasimėgauti gardžiais gėrimais? Tokiu atveju užsukite į Le Derby- net nepajusite, kaip prabėgs laikas.

Pramogos

Kad kelionė būtų iš tiesų puiki, reikia ir  pramogų, o jų šiame kelte tikrai netrūksta. Atradę laisvo laiko, būtinai užsukite į vaikų žaidimus kambarius- neretai tėveliai kelionių metu nežino, ką pasiūlyti savo atžaloms, kad neprailgtų laikas. Akivaizdu, kad plaukiant šiuo keltu, dėl to tikrai neteks sukti galvos – žaidimų kambaryje laukia linksmybės ir draugai. Na, o ką tuo metu veikti tėveliams? Kol vaikučiai šėlsta  žaidimų kambaryje, tėveliams verta užsukti į kino teatrą ir pažiūrėti filmą, kurį pamatyti norėjosi jau seniai, tačiau nepavykdavo atrasti laiko. Moterys negali įsivaizduoti kelionių be pirkinių, tad verta užsukti į kelte veikiančią parduotuvę.