LOADING ...

Brittany Ferries keltas - Normandien express

Šiuo keltu yra plukdomi keleiviai, kurie pasirenka Brittany ferries kompanijos maršrutą Cherbourg  - Porthsmouth. Vienu metu šiuo keltu gali plaukti 843 žmonės bei 235 automobiliai. Ne veltui šis keltas vadinasi ekspresu – tai greičiausias keltas, kokį turi šį kompanija. Taigi, keliaujantys šia vandens transporto priemone turi puikią galimybę taupyti savo laiką. Reiso metu greitis yra išvystomas net iki 42 mazgų. Tereikia tik 3 valandų, kad iš Cherbourg atvyktumėte į Porthsmouth  ar grįžtumėte atgal.

Tačiau šis keltas yra ypatingas ne tik tuo jog,  plaukia ypač greitai – apie jį galima pasakyti ir dar vieną įdomią detalę: prieš prisijungiant prie kompanijos Brittany ferries, šiuo keltu buvo gabenama olimpinė ugnis į Sidnėjų. Šis faktas keltui suteikia dar daugiau didingumo.


Keltas Normandien express.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė kelto informacija:

  • Ilgis: 97.22 m
  • Plotis: 26.60 m
  • Greitis: 42 mazgai
  • Galia: 28,320 kW

Apgyvendinimas

Keleiviai laiką gali leisti patogiose būtent jiems įrengtose salėse, veikia interneto ryšys. Mėgaudamiesi kava, arbata arba gaiviaisiais gėrimais ir interneto teikiamais privalumais, netruksite pastebėti, kaip prabėgo kelionės laikas. Norintys laiką aktyviai, taip pat turi daug puikių pasirinkimų.

Maitinimas

Šiame kelte jūsų rasite du barus bei vieną kavinę, kuriuose galėsite praleisti laiką bei paskanauti gėrimų, sumuštinų, šviežių salotų ar desertų. Lankytojams paruoštas ir prancūziškų vynų bei alkoholinių kokteilių meniu. Iš šių maitinimo įstaigų atsiveria puikus vaizdas į jūrą, tad laikas tikrai neprailgs. Kiekvieno baro bei kavinės meniu skiriasi, na, o tie, kurie planuoja kelionę, turi puikią galimybę su šiais meniu susipažinti iš anksto- internetu.

Pramogos

Kelte veikia vaikų priežiūros kambarys. Tai – puikus pasirinkimas tiems tėveliams, kurie nori pramogauti, tačiau neturi, kam palikti atžalų. parduotuvė. Jei esate vienas iš tų žmonių, kuris mėgsta, kuris mėgsta viską planuoti, tokiu atveju beliek, jog dar prieš kelionę  galite sužinoti, kokios pramogos jūsų lauks kelte ir suplanuoti, ką veiksite jūs ar jūsų vaikai kelionės metu.

Pastaba: keliaujantiems Normandien Express reiso metu yra draudžiama rūkyti. Taigi, jei esate vienas iš tų, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be cigaretės,  atminkite, jog šios taisyklės teks laikytis kelionės metu.