LOADING ...

Brittany Ferries keltas - Pont Aven

Tie, kurie panorės iš Prancūzijos atvykti į Airiją ir nuspręsti keliauti Brittany ferries vykdomu reisu Rosccof – Cork, plauks išskirtinai prabangiu bei ištaigingu Pont Aven keltu. Keltas įspūdingai atrodo tiek iš išorės, tiek iš vidaus: būtent dėl šios priežasties, į uostą, į kurį atplaukia šis keltas, juo pasigrožėti skuba tuo metu netoliese esantys žmonės, o tiems, kurie nusišypso laimė plaukti būtent šiuo keltu, suteikiama galimybė pabūti ypač puikioje aplinkoje. Tačiau tai – dar ne viskas: įspūdinga yra ne tik šio kelto išorė ar vidus, bet ir su juo susiję skaičiai: Pont Aven vienu metu gali keliauti 2500 keleiviai bei 650 automobilių.


Keltas Pont Aven.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė kelto informacija:

  • Ilgis – 184, 3 m
  • Plotis – 25, 0 m
  • Greitis – 27 mazgai

Apgyvendinimas

Vykstantys šiuo keltu apgyvendinami ypač prabangiose kajutėse, kurios primena ne kajutes, o ištaigingus viešbučio kambarius. Kaip atrodo kajutės, galite sužinoti iš anksto.

Maitinimas

Kelte ypač didelis maitinimo įstaigų pasirinkimas – jūsų laukia net trys restoranai ir tiek pat  barų.

Le Flora Tai –pagrindinis šio kelto restoranas, kuriame rasite įspūdingų patiekalų meniu. Jūsų laukia karštieji patiekalai, desertai, įvairūs gėrimai bei užkandžiai.

La Belle Angèle Savitarnos restorana,s kuriame rasite įvairų patiekalų, nemažą jų dalį  sudaro prancūzų virtuvės patiekalai.

Le Café du Festival  Norintiems  užkąsti, verta užsukti į šį restoraną –čia rasite sumuštinių, gėrimų, desertų bei užkandžių.

Le Grand Pavois Šiame bare jūsų laukia didelis pasirinkimas vynų, alaus bei alkoholinių kokteilių. Tačiau tai – dar ne viskas: jūsų laukia išskirtinė atmosfera bei puiki muzika.

Le Fastnet Ypač stilingas baras, kuriame galėsite pasimėgauti gardžiais kokteiliais bei pianino garsais.

Les Finisteres Vynas, alus bei  kiti alkoholiniai gėrimai – jų galite paskanauti šiame bare.

Kelte veikiančių maitinimo įstaigų meniu galite rasti internete. Tai – puiki galimybė iš anksto sužinoti, kuri maitinimo įstaiga labiausiai tinka jums ir jūsų šeimai.

Pramogos

Prabangus keltas tiesiog neįsivaizduojamas be pramogų. Ne išimtis yra ir šis keltas – čia rasite baseiną, vaikų žaidimų kambarius, kino centrą, SPA centrą, kazino.