LOADING ...

Brittany Ferries keltas - The Barfleur

Keleiviai, kurie nusprendžia vykti maršrutu Cherbourg – Poole, yra plukdomi keltu The Barfleur. Tai – 1992 metais pastatytas, 1999 metais renovuotas keltas. Vienu šiuo keltu gali plaukti 1212 keleivių, 590 automobilių. Iki 2007 metų šis keltas buvo didžiausias keltas iš visų, kurie atplaukdavo į Pulo uostą.


Keltas The Barfleur.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techniniai šios transporto priemonės duomenys:

  • Ilgis: 158.7 m
  • Plotis: 23.3 m
  • Greitis: 36, 1 km/h.

Maitinimas

Sakoma, kad puikus maistas yra vienas svarbiausių kelionės atributų. Ir iš tiesų – svarbu sočiai papietauti ar skaniai pavakarieniauti -  ir ne tik tam, kad ir vėl turėtumėte jėgų tęsti kelionę- mėgautis puikiu maistu nekasdieniškoje aplinkoje yra kur kas maloniau. Kelto keleiviai  kelionės metu gali pasilankyti vienoje iš maitinimo įstaigų, kurių šiame kelte tikrai netrūksta. Ypatingas dėmesys bus parodytas jūsų vaikams – kai kurie patiekalai, kurių galite paskanauti šio kelto maitinimo įstaigose, yra sukurti būtent jiems. Na, suaugusieji turės galimybę mėgautis rinktiniais vynais, kurie išskirtinėje aplinkoje įgauna dar įspūdingesnį skonį.

Self Service Restaurant 'Turquoise'  (7 denis) Savitarnos restorane rasite didelį pasirinkimą karštų patiekalų, desertų, gėrimų bei užkandžių.

Les Alizés Bar  (7 denis) Norintys gerai praleisti laiką, turėtų užsukti į šį barą - čia laukia prabangi atmosfera bei gėrimai.

Le Café  (7 denis) Norintys lengvai užkąsti ar išgerti puodelį kavos, turėtų užsukti į Le Cafe  - čia siūlomas nemenkas sumuštinių, užkandžių, blynelių, pyragaičių, gėrimų pasirinkimas. Galimas maistas išsinešimui.

Apsipirkimas

Norintys įsigyti drabužių, kvepalų, papuošalų ar suvenyrų, kviečiame užsukti į kelte veikiančią parduotuvę. Čia rasite prekių, kuriuos yra skirtos visai šeimai: pradedant vaikais ir užbaigiant seneliais. Jei iki kelionės taip  ir neradote laiko palepinti save puikiais pirkiniais, tai padarykite dabar.

Pramogos

Kokia kelionė pramogų? Akivaizdu, kad jos yra iš tiesų būtinos. Tie, kurie nenori nuobodžiauti, turėtų pasinaudoti pramogomis, kurias siūlo šis keltas   - čia veikia ne vienas kambarys, pramogų centras. Jei iki kelionės taip pat ir neradote laiko pažiūrėti filmą, tai padaryti turėsite galimybę keltu. Na, o jei nuspręsite pakvėpuoti gaiviu jūros oru, pasivaikščiokite erdviais deniais.