LOADING ...

Bulgaria Fast Ferry

Bulgaria Fast Ferry Ltd – vienintelis Bulgarijos greitaeigių keleivinių laivų operatorius. Kompanija Bulgaria Fast Ferry Ltd aptarnauja garsiausius Bulgarijos kurortus. Sezono metu operatoriaus laivai kiekvieną dieną plaukia tarp Nesebaro, Sozopolio ir Pomorjė. Tai vienintelis Bulgarijos greitaeigių laivų operatorius. Kelionė bendrovės aptarnaujamais keltais, priklausomai nuo maršruto, trunka nuo 20 iki 40 min.

htOper-FAFE-Logo.jpg
Keltų operatoriaus Bulgaria Fast Ferry Ltd maršrutai:

  • Nesebaras – Sozopolis;
  • Pomorjė – Sozopolis;
  • Pomorjė – Nesebaras.

Bendrovė Bulgaria Fast Ferry Ltd buvo įkurta 2011 metais. Nuo to laiko ji orientuojasi į keleivių pervežimą. Kompanijai priklauso du modernūs laivai, kuriuose talpinami iki pusantro šimto keleivių.

Laivuose yra puikios kondicionavimo sistemos, barai ir krovinių skyrius. Keltai išvysto kruizinį greitį – net 30 jūros mazgų. Todėl kelionė jūra yra ne tik maloni, tačiau greita ir nebrangi. Jos metu galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti ką tik profesionalių barmenų rankomis suplaktu gėrimu, pasigrožėti jūros vaizdu ar tiesiog pasišnekučiuoti su bendrakeleiviais.

Kompanijos laivai atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Keleivių dėmesį užkariavusi bendrovė siūlo įvairias nuolaidų sistemas. Keltų operatorius Bulgaria Fast Ferry Ltd kviečia mėgautis atostogomis šeimas su mažais vaikais. Keliautojai iki septynių metų plaukia keltais nemokamai, o nuo septynių iki dvylikos metų amžiaus, gali pasinaudoti penkiasdešimt procentų nuo bilieto kainos nuolaida. Ir tai dar ne viskas…

Atplaukus į vieną iš kurortų galima pasinaudoti kompleksime kompanijos siūloma paslauga, t.y. leistis į ekskursiją su gidais. Bulgaria Fast Ferry Ltd siūlo daug ir įvairių ekskursijų ir  programų tiems, kurie nori pažinti šią šalį ir jos lobius. Ekskursijų metu Jūs ne tik sužinosi šalies istoriją, bei pasivaikščiosite per Nesebaro, Sozopolio ir Pomorjė istorinius kelius, tačiau pietausite, pusryčiausite ar vakarieniausite puikiuose restoranuose (Maitinimo kaina, gido paslaugos, automobilio ar kito transporto išlaidos įskaičiuotos į ekskursijos paketo kainą). Svarbu paminėti ir tai, kad keleiviai keltais gali vykti su nuosavu transportu. O išlipus į kitą krantą tęsti kelionę.

Keleiviai, kurie nusprendė įsigyti ekskursijų paketą, turės laisvo laiko pasivaikščioti po seniausių ir gražiausių kurortų skalaujamos Juodosios jūros pakrantes ar įsigyti suvenyrų. Tai nuostabus būdas pažinti Bulgariją ir pasimėgauti užtarnautomis atostogomis.