LOADING ...

Color line

Color Line – greičiausias kelionės būdas Baltijos jūroje.Bendrovė Color Line yra didžiausia Norvegijos ir viena iš pirmaujančių Europos kruizinių transporto laivybos kompanijų. Jos keltai kiekvieną dieną išplaukia iš: Oslo, Stromstado, Sandefjordo, Larviko, Hirtshalso, Kylio ir Kristiansando. Keltų operatoriaus laivai jungia keturias valstybes: Daniją, Vokietiją, Norvegiją ir Švediją.

colorline_logo_450.jpg


Kompanijos Color line keltų linijos:

  • Oslas – Kylis;
  • Sandefjordas – Stomstadas;
  • Larvikas – Hirtshalsas;
  • Kristiansandas – Hirtshalsas;

Color line buvo įkurta 1990 metais. Tačiau šio verslo šaknys siekia net šimtmetį. Pirmasis įmonės keltas pajudėjo iš Oslo uosto 1961 metais. Tais metais operatoriaus aptarnaujamu maršrutu Oslas – Kylis plaukė daugiau nei 53 tūkst. keleivių ir 9600 automobilių.

1996 metais kompanija Color Line įsigijo dar dvi keleivių pervežimo kompanijas: Larvik Line ir Scandi Line. 2004 – 2008 metais keltų operatorius investavo daugiau nei 7,5 mlrd NOK laivų statybai ir atnaujinimui. Šiandien, kompanija turi net šešis laivus, kurie jungia keturias valstybes.

Laivuose keleiviai gali rasti prabangias kajutes, puikius restoranus, kuriuose yra specialių pasiūlymų vegetarams arba alergiškiems žmonėms (be laktozės ir gliutimo). Taip pat laivuose keleivius stebina visas pluoštas pramogų. Populiariausios ir daugiausiai teigiamų emocijų sulaukusios tokios pramogos kaip Fitneso salė, SPA centras, vaikų žaidimų kambarys, konferencijų salė, bei parduotuvės. Parduotuvių alėja milžiniška. Čia galima rasti garsiausiais prekiniais ženklais pažymėtų gaminių, o taip pat nemažai sutaupyti.

Kompanija Color Line skiria didelį dėmesį saugumui ir aplinkos apsaugai. Bendrovė turi Saugos valdymo kodeksą (SMS). Juo lyg biblija naudojasi visi darbuotojai. Color Line atstovauja net kelias tarptautines organizacijas, kurios dirba skatindamos saugumą ir švarios aplinkos išsaugojimą. Nuo 2001 m. visi keltų operatoriaus kruiziniai laivai fiksuoja aplinkos balansą, kuriame išsamiai aprašomas išmetamų į uostą, orą ir vandenį kenksmingų medžiagų kiekis. Šiuo metu įmonė kuria aplinkosaugos sertifikavimo standartą ISO 14001. Už tai ir naudojamą nekenksmingą aplinkai kurą, atliekų rūšiavimą, bei kitus projektus bendrovė buvo apdovanota Oslo uosto direkcijos.

Kompanijos Color Line pasiekimus jau įvertino klientai ir darbuotojai. Šiandien, bendrovė vienija 2336 darbuotojus, iš jų krante dirba 693, o 1643 darbuotojai yra įgulos nariai, o taip pat paslaugus personalas keltuose. Metinė kompanijos apyvarta siekia 4.7 bil. NOK.