LOADING ...

Color line keltas - Color Magic

Kompanijos Color line keltas Color Magic yra vienas iš dviejų keltų plaukiančių maršrutu Kylis – Oslas. Laivas jungia Vokietiją ir Norvegiją. Tai šiuolaikiškas keltas, kuriame keleiviai gali mėgautis pilnu paslaugų kompleksu. Kelionė šiuo maršrutu trunka apie aštuonias valandas. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus reikia stebėti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Color Magic.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Color Magic techninė informacija

  • Pastatymo metai: 2007;
  • Tonažas: 75 100 brt.;
  • Greitis: 22 kn;
  • Keleiviai: 2 600;
  • Kajutės: 1 016;
  • Miegamosios vietos kajutėse: 2 975;
  • Automobiliai: 550

Apgyvendinimas

Kelte Color Magic kajutės skirstomos į skirtingas kategorijas. Tačiau visose kajutėse yra patogios lovos, miegamasis, vonios kambarys, televizorius ir Wi-fi interneto ryšys, bei puiki jūros panorama.

Kajutėse galima apsistoti individualiai arba su kompanija iki penkių asmenų. Yra ribotas skaičius kajučių su specialiomis lovomis vaikams iki keturių metų. Todėl bilietų rezervacijos metu būtina pranešti apie kartu vykstantį mažametį keleivį.

Kelte Color Magic vienu metu gali plaukti net iki 2 600 keleivių.

Maitinimas

Laive Color Magic yra įvairiausių restoranų. Iš dvylikos restoranų, siūlančių specialius pasiūlymus keleiviams, bei įrengtų pagal įvairiausias interjero tendencijas, tikrai rasite savo favoritus. Apart tokių tradicinių restoranų, kaip bufetas ir kavinės, kelte Color Magic, keleiviai kviečiami į greito maisto užeigą, restoraną įrengtą pagal šeštame dešimtmetyje JAV populiarų stilių, restoraną Tapas, o taip pat visą pluoštą naktinių klubų.

Kelto restoranuose ir baruose galėsite ne tik paskanauti profesionalių virėjų darbo rezultatų, tačiau ir pasimėgauti jūros vaizdu, terasoje, bei sudalyvauti vakarinėje programoje. Laive nuolat vyksta koncertai, netikėti ir smagūs vaidinimai.

Pramogos

Kelte Color Magic rasite milžinišką SPA centrą, Fitneso salę. Vaikų džiaugsmui laive įrengtas vandens atrakcionų parkas ir vaikų žaidimų kambarys. Jaunuoliai puikiai jaučiasi video žaidimų erdvėje.

Vyresnių keleivių dėmesį paprastai prikausto laivo kazino, bei golfo simuliatorius. Kita vertus, iš kelionės norisi atsivežti bent mažą ir mielą suvenyrą arba dovanų draugams, šeimos nariams. Laive Color Magic rasite visą eilę puikiausių parduotuvių. Jose galėsite įsigyti drabužių, žaislų, parfumerijos, knygų ir kitų daiktų. Kelte Color Magic įrengta puiki konferencijų salė.

Visa tai tobulam Jūsų poilsiui. Palikite rūpesčius krante. Šiame kelte dėl nieko liūdėti ir nerimauti tikrai neteks.