LOADING ...

Color line keltas - Color Viking

Keltas Color Viking net kelis kartus per dieną plaukia maršrutu Stromstadas – Sandefjordas. Kompanijos Color line keltu ši kelionė trunka vos 2,5 val. Color Viking yra lyg iššūkis pilkai kasdienybei. Kelionė juo – kupinas iššūkių nuotykis ir puikios pramogos viename.


Keltas Color Viking.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Color Viking techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1985;
  • Tonažas: 19 763 brt.;
  • Greitis: 18 kn.;
  • Keleiviai: 1 720;
  • Automobiliai: 370;

Maitinimas

Kelte Color Viking veikia net keli puikūs restoranai ir kavinės. Kelto bufete galite užsisakyti skanių pusryčių, pietų ar vakarienės. Bufeto virtuvėje sukasi profesionalai, virtuvės virtuozai. Todėl kiekvienas patiekalas, čia, lyg mažas stebuklas. Kartais visos vietos užimtos ir tenka palaukti eilėje. Kad taip nenutiktų rekomenduojame rezervuoti staliuką iš anksto. Keleiviams patogu, kad tai galima padaryti dar bilietų rezervacijos metu.

Laivo kavinėje svečiai kviečiami pasimėgauti arbata ir kava, kitais gėrimais, bei paragauti įvairių užkandžių, salotų, sumuštinių. Čia pat yra erdvė, skirta žaisti vaikams. Todėl tai puikus pasirinkimas šeimoms. Šioje kavinėje nėra galimybės iš anksto rezervuoti staliukų. Tačiau didelėje erdvėje visuomet rasite jaukią vietą puikiai praleisti laiką.

Kita vertus, kelte Color Viking įrengtas elegantiškas baras. Jame organizuojamos pramogos ir šou pasirodymai neleis nuobodžiauti. Bare, kiekvieną savaitgalį, vyksta gyvos muzikos koncertai. Čia dirbantys barmenai visuomet pasirengę Jums suplakti puikų kokteilį arba pasiūlyti gėrimą iš plataus asortimento - gėrimų meniu. Taip pat šalia gėrimų patieks užkandžius. Jauki atmosfera ir malonus aptarnavimas suteiks pikantiško prieskonio Jūsų tobulam vakarui.

Pramogos

Kelte Color Viking rasite visko ko geidžiate. Čia veikia daugybė parduotuvių. Jūs galite apsilankyti madingų drabužių parduotuvėje (tiek klasikinių vyriškų, tiek moteriškų rūbų), maisto ir gėrimų parduotuvėje. Taip pat įsigyti puikių kvepalų ir kosmetikos gaminių. Specializuotose apsipirkimo vietose rasite garsių prekinių ženklų gaminių, tokių kaip „Versace”, „Prada”, „Chanel” ir dar daug daugiau.

Laive Color Viking yra įrengtos parduotuvės, kuriose galima įsigyti vaikiškų rūbų ir žaislų. Taip pat „Taksfree” apsipirkimo vietose, keleiviai turi galimybę įsigyti gaminių pigiau nei sausumoje.

Keleivių patogumui parduotuvės atidaromos praėjus penkiolikai minučių nuo kranto palikimo ir uždaromos likus penkiolikai minučių iki įplaukiant pro uosto vartus.