LOADING ...

Color line keltas - SuperSpeed 1

Keltas SuperSpeed 1 yra greičiausia susisiekimo jungtis tarp Norvegijos ir Danijos. Kompanijos Color line laivas kiekvieną dieną plaukia maršrutu Hirtshals – Kristiansand. Viliojantys restoranai ir pramogos, trumpa, vos poros valandų kelionė, bei nebrangūs bilietų tarifai – Jūsų puikių atostogų pradžia.


Keltas SuperSpeed 1.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto SuperSpeed 1 techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2007 (2011);
  • Tonažas:32 822 brt.;
  • Greitis: 27 kn.;
  • Keleiviai: 2 315;
  • Automobiliai: 750;

Poilsio vietos

Keltas SuperSpeed 1 yra naujas laivas. Jame įrengtos patogios ir jaukios poilsio erdvės. Salonai skirstomi į dvi kategorijas. Verslo klasės poilsio ložėje rasite nemokamą bevielį interneto ryšį, spaudą, televizorių, patogius krėslus. Į bilieto kainą įskaičiuoti patiekalai restoranuose ir kai kurie gėrimai baruose (tikslias sąlygas reikia žiūrėti bilietų rezervacijos metu).

Devintame denyje yra puikios keliautojo klasės poilsio vietos. Čia rasite minkštus krėslus, televizorių, internetą.

Iš viso keltu SuperSpeed 1 vienu metu gali plaukti net 2 315 keleivių, bei įgula.

Maitinimas

Kelte SuperSpeed 1 yra net trys restoranai ir kavinės:

  • „Keliauk iki mėnulio” (angl. Fly to the moon) restoranas kviečia svečius paskanauti vegetariškais patiekalais, užkandžiais, pica (pagaminta pagal tradicinius italų ir amerikiečių receptus). Čia galėsite pasimėgauti gaiviaisiais gėrimais, kava, paskanauti vyno ar alaus.
  • Šaltų ir karšrų patiekalų bei užkandžių keleiviai kviečiami paragauti į „Pagauk jeigu gali bufetą” (angl. Catch me if you can buffet). Čia kiekvieną dieną ruošiami specialūs pusryčių, pietų arba vakarienės patiekalai, o staliukus galima rezervuoti bilietų užsakymo metu.
  • Tačiau keleiviai, kurie nori pasimėgauti jūros panorama, atsipalaiduoti bei paskanauti gėrimu ar saldžiu desertu yra kviečiami į Poilsio barą (angl, Bluefins lounge and bar).
  • Picerijoje galite pasimėgauti picomis, kurios pagamintos pagal tradicinius itališkus ir JAV receptus.

Pramogos

Keltui SuperSpeed 1 išėjus per uosto vartus (maždaug penkiolika minučių nuo kelionės pradžios) laive atidaromos parduotuvės. Parduotuvių alėjoje keleiviai kviečiami į drabužių madų parduotuvę, elektronikos parduotuvę „Color”, bei gastronomo parduotuvę, ir k.t.. Jose keleiviai kviečiami įsigyti pačių įvairiausių ir kelionei būtinų prekių. Taip pat galima įsigyti žaislų ir suvenyrų, bei dovanų. „Taxfree Market” galėsite įsigyti alkoholio, kosmetikos ir tabako gaminių pigiau. Parduotuvės uždaromos likus penkiolikai minučių iki kelionės pabaigos.