LOADING ...

Color line keltas - SuperSpeed 2

Keltas SuperSpeed 2 jungia du labai svarbius uostus, t.y. Larvikas –Hirtshalsas. Dar niekada Danija ir Norvegija nebuvo taip arti viena kitos. Šiuo maršrutu keltas plaukia kiekvieną dieną. Kelionė juo trunka 3 val. 45 min. Tikslius operatoriaus Color Line keltų išvykimo ir atvykimo laikus stebėkite tvarkaraštyje.


Keltas SuperSpeed 2.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto SuperSpeed 2 techninė informacija

  • Pastatymo metai: 2007;
  • Tonažas: 33 500 brt.;
  • Greitis: 27 kn.;
  • Keleiviai: 2 000;
  • Poilsio vietos: 1 929;
  • Automobiliai:

Poilsio vietos

Kelte SuperSpeed 2 yra įrengtos patogios poilsio zonos keleiviams. Salonuose rasite komfortiškus krėslus, prieigą prie televizijos bei nemokamo interneto, galimybę praleisti laiką ramiai mėgaujantis filmu ekrane. Pasirinkę verslo klasės kelionę galėsite mėgautis ramybe ir išskirtiniais restoranų pasiūlymais - patiekalais (jų kaina įskaičiuota į bilieto kainą), bei vaisiais, užkandžiais, gėrimais ir spauda.

Yra ir daugiau pasirinkimo variantų. Tarkim, jeigu pasirinktumėte poilsį komforto klasės ložėje, galėtumėte mėgautis maloniu poilsiu ir išskirtiniais pasiūlymais skirtais tik Jums. Juolab, kad pasinaudojus šiomis galimybėmis galima sutaupyti (yra papildomų sąlygų).

Laivu SuperSpeed 2 vienu metu gali plaukti iki 2 tūkst. keleivių ir visi jie turės jaukią poilsio vietą.

Maitinimas

Kelte SuperSpeed 2 įrengti net keli restoranai. Laive rasite autentišką amerikietišką piceriją, savitarnos restoraną. Taip pat laive įrengtos kavinės, kuriose galite ne tik mėgautis skaniais užkandžiais ir kava ar arbata, tačiau ir puikia atmosfera. Jūrinė interjero tematika, o taip pat milžiniški terasiniai langai leidžia patirti visus kelionės malonumus.

Kelte veikia puikus desertinis baras. Jame galima rasti visko ko geidžia smaližių širdis. Laive yra specialūs pasiūlymai su alergija kovojantiems keleiviams. Čia yra galimybė rinktis patiekalus, kuriuose nėra laktozės ir gliutimo. Kita svarbi informacija, kad staliukus galima rezervuoti iš anksto.

Pramogos

Kelte SuperSpeed 2 keleiviai kviečiami apsilankyti net keliose laivo parduotuvėse. Iš jų būtina paminėti „Deli” parduotuvę. Parduotuvės asortimentą sudaro išskirtinės sezoninės gėrybės, o taip pat labai svarbūs papildomi elementai, tarkim: Balzaminio actas, parmos kumpis, prieskoniai ir prieskoninės žolelės, šviežūs sūriai. Patikimų tiekėjų dėka personalas gali pateikti populiariausias sezonines gėrybes, būdingas Skandinavijos gyventojams. Juolab, tiekėjai iš egzotinių kraštų padeda parinkti aukščiausios kokybės gaminių ir asortimentą papildyti populiariais egzotiniais priedais.