LOADING ...

Condor ferries

Condor ferries yra keltų kompanija, kuri priklauso Macquarie Group. Įmonė buvo dar 1964 metais. Per ilgus veiklos metus gautas ne vienas apdovanojimas, įrodantis puikų darbą. Condor ferries vykdo reisus į Prancūziją, Angliją, Gernsį ir Džersį. Svarbu pastebėti, jog kai kuriems maršrutams yra taikomi dvejopi tvarkaraščiai: vasaros ir žiemos. Taigi, planuojant keliones būtina atkreipti dėmesį į metų laiką ir tvarkaraštyje pateikiamą informaciją. Kompanijos keleiviai yra plukdomi vienu iš 3 modernių keltų: Condor Liberation, Condor  Rapide, Commodare Clipper. Visuose šiuose keltuose yra viskas, ko reikia patogiai ir kokybiškai  kelionei. Kelionė vienu iš šių keltų prilygs mažoms atostogoms.

Condor ferries logo.png


Populiariausios keltų linijos:

 • Gernsis - Pulas
 • Gernsis - Portsmutas
 • Gernsis – Sent Malo
 • Džersis – Pulas
 • Džersis – Gernsis
 • Džersis – Portsmutas
 • Džersis – Sent Malo
 • Sent Malo – Pulas

Kompanijoje dirba ne vienas šimtas puikiai savo darbą išmanančių nuolatinių ir papildomų samdomų darbuotojų.  Įmonė, suprasdama, kad šiuolaikiniai žmonės tiesiog neįsivaizduoja kelionių planavimo be interneto, jau įgyvendino tam tikrus sprendimus, kurie padės ypač greitai bei paprastai suplanuoti kelionę tiesiog neišeinant iš namų:

 1. Visa svarbiausia informacija apie keltus, maršrutus, uostus, lankomas vietas yra pateikiama internete;
 2. Bilietus galite įsigyti
 3. Įdiegta inovatyvi sistema leis greitai surasti tinkamiausią bilietą.

Siekdama užtikrinti visų keliautojų lūkesčių pateisinimą, kompanija sukuria palankias sąlygas keliavimui su vaikais. Kelti pritaikyti taip, jog galėtų keliauti ir neįgalūs asmenys. Kiekvienas pageidaujantis gali keliauti ir kartu su naminiais gyvūnais. Jau dabar galite pradėti planuoti ne tik šių metų, bet ir 2017 – ųjų metų keliones net neišeidami iš savo namų.

Kiekvienas, norintis pasinaudoti šios kompanijos teikiamomis paslaugomis, turi susipažinti su keliautojams skirtomis taisyklėmis. Paslaugų kokybė yra tobulinama kiekvienais metais, o į procesą investuojamos milžiniškos pinigų sumos. Siekiant dar geriau suprasti keliautojų poreikius, reguliariai yra atliekamos apklausos.

Per metus Condor ferries keltai perkelia  šimtus tūkstančių įvairaus amžiaus keliautojų bei šimtų tonų vietinės produkcijos.

Jei ieškote patikimo, greito bei malonaus būdo, kaip nuvykti į Prancūziją, Angliją, Džersį ar Guernsey, verta rinktis šios kompanijos siūlomas paslaugas – jos tikrai nenuvils jūsų, nepriklausomai nuo to, kur, kada ir su kuo keliausite.