LOADING ...

Condor ferries keltas - Commodare Clipper

Nedidelis ir labai jaukus – būtent taip galima apibūdinti darbą vieną, šios keltų kompanijos transporto priemonę – Commodare Clipper. Išvaizda bei stiliumi šis keltas ypač panašus į kitą šios kompanijos keltą – Condor Rapide, skiriasi tik erdvių išdėstymas.  Šiame nedideliame kelte rasite viską, ko reikia kokybiškai ir turiningai jūsų kelionei, o vietų skaičius yra nustatytas atsižvelgiant į tai, kad kiekvienam keliautojui pakaktų erdvės. Iš  viso šiuo keltu vienu metu gali keliauti 300 keliautojų bei 100 automobilių. Tačiau tai – dar ne viskas: 1999 metais pastatyme kelte rasite daug puikių galimybių, kurios pavers jūsų kelionę nepakartojamu gyvenimo nuotykiu.


Keltas Commodare Clipper.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1999
  • Greitis: 18 mazgų
  • Ilgis: 129 metrai
  • Plotis: 23, 4 metrai
  • Galia: 8,640 kW

Apgyvendinimas

Šiuo keltu keliaujantys keliautojai turi galimybę leisti laiką laukimo salėse arba kajutėse. Kajutėse rasite viską, ko reikia, kad kelionė būtų kokybiška: jose yra patogios lovos, vonios kambariai, baldai, skirti asmeninių daiktų laikymui. Laukimo salėse puikiai tinka tiems, kurie laiką leisti nori ne privačioje, o viešoje erdvėje: čia įrengti patogūs krėslai, kurie puikiai tiks tuo atveju, jei kelionės metu norite grožėtis nuostabiais vaizdais ar bendrauti su kitais keliautojais. Abi erdvės puikiai tiks ir knygų, žurnalų skaitymui, kelionės planavimui.

Maitinimas

Kelte veikiančios užkandinės darbuotojai  pasirūpins, kad kelionė metu neliktumėte alkani: paragaukite įvairių sumuštinių, salotų, užkandžių, desertų, karštųjų bei gaiviųjų gėrimų. Šioje užkandinėje galėsite įsigyti maisto ir išsinešimui. Nežinantiems, ką išsirinkti, malonus aptarnaujantis personalas tikrai ras, ką pasiūlyti.

Pramogos

Kiekviena kelionė yra neatsiejama nuo pramogų. Jų tikrai netrūks keliaujant ir šiuo keltu: kol vaikai leis laiką nuotaikingai įrengtame vaikų kambaryje, kuriame vienas smagus animacinis filmukas keičia kitą, tėveliai galės užsukti į barą, kuriame netrūks nei geros muzikos, nei įvairių  gėrimų. Visi šeimos nariai gali užsukti į parduotuvę, kurioje sau tinkančių prekių ras kiekvienas.

Nesvarbu, kur vykstate – galite būti tikri, kad dėl šio kelto privalumų kelionės laikas tikrai neprailgs, priešingai – tai bus puiki galimybė pabūti su šeima, pasimėgauti kokybišku poilsiu ar  praturinti gyvenimą puikiomis pramogomis.