LOADING ...

Condor ferries keltas - Condor Liberation

Condor Liberation – vienas iš 3 modernių,  šios kompanijos keltų.  Ši vandens transporto priemonė dar labai nauja – baigta statyti vos 6  - erius metus, todėl drąsiai galima sakyti, kad tai – keltas kelionių gurmanams: neįprasti sprendimai džiugins kiekvieną. Jei jūra keliaujantys žmonės paprastai yra įpratę keliauti modernaus stiliaus keltais, tai šis keltas nustebins ypač moderniu dizainu – tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Tačiau tai – dar ne viskas: šis keltas yra ypač erdvus – talpina 880 keleivių ir 245 automobilius.


Keltas Condor Liberation.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija

  • Pastatymo metai: 2010
  • Greitis: 35 mazgai
  • Ilgis: 102 metrai
  • Plotis: 27, 4 metrai

Apgyvendinimas

Kiekvienas keliautojas, kuris plaukia šiuo moderniu keltu, turi galimybę leisti laiką jaukiose ir moderniose laukimo salėse. Jos įrengtos taip, jog jaustumėtės ypač patogiai- tarsi taip, lyg sėdėtumėte savo namų svetainėje. Puikūs per langus atsiveriantys vaizdai padės atsipalaiduoti ir leis patirti tik pačias geriausias emocijas.

Maitinimas

Kelte veikia restoranas, kuriame sau gardų patiekalą ras kiekvienas keliautojas, nepaisant to, koks yra skonis: šioje maitinimo įstaigoje rasite tiek karštų patiekalų (pagamintų iš mėsos, paukštienos ar žuvies), šviežių salotų, vegetariškų patiekalų pasirinkimą. Keliaujantys su atžalomis, galės juos palepinti būtent vaikams skirtais patiekalais. Tiek mažieji, tiek suaugusieji galės lepintis puikiais desertais bei gaiviais gėrimais.

Pramogos

Tačiau tai dar ne viskas – kadangi kelionė paprastai tęsiasi ne vieną valandą, laiko liks ne tik ramiam poilsiui laukimo salėje ar maloniems pietums restorane, bet ir pramogoms. Na, o jų plaukiant šiuo keltu tikrai netrūksta: vaikams skirtas TV kambarys – jame rodomos būtent vaikams skirtos pramoginės laidos bei smagūs animaciniai filmai, tuo tarpu suaugusieji gali užsukti į klubą, kuriame lauks draugiška atmosfera, puiki muzika bei įvairūs kokteiliai. Na, o, jei esate iš tų žmonių, kuriems pati geriausia pramoga yra apsipirkimas, tokiu atveju verta užsukti į kelte veikiančią parduotuvę. Čia rasite įvairių gamintojų kvepalų, papuošalų, rankinių, suvenyrų.

Stulbinanti moderni išvaizda, erdvumas, galimybė rinktis įvairias pramogas bei skanauti skirtingų šalių patiekalų, jaukios, tačiau erdvios laukimo salės ir iš jų atsiveriantys puikūs kelionės vaizdai – visai tai jums suteiks Condor ferries keltas Condor Liberation.