LOADING ...

Condor ferries keltas - Condor Rapide

Condor Rapide – tai dar vienas keltas, kuriuo yra gabenami kompanijos Condor ferries keleiviai. Jau kelto pavadinime yra užfiksuotas žodis greitis.  Ir iš tiesų – greičio šiam vandens transporto priemonei tikrai netrūksta – tai vienas greičiausių šios kompanijos keltų. Tačiau tai – ne tik greitas, bet ir erdvus keltas: vienu metu juo gali keliauti 741 keleiviai bei 145 automobiliai. Nors tai – vienas anksčiausiai pastatytų keltų, kurį turi ši  kompanija, verta pastebėti, kad savo kokybe bei techniniais sprendimais, jis nei kiek nenusileidžia moderniausiems ir naujausiems keltais.


Keltas Condor Rapide.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1997
  • Greitis: 34 mazgai
  • Ilgis: 86, 62 metrai
  • Plotis: 26 metrai
  • Galia: 28,320 kW

Apgyvendinimas

Kelionės laiką keleiviai gali leisti jaukiose, kondicionuojamose laukimo salėse, kuriose patogi sėdėjimo vieta yra garantuota kiekvienam. Šioje laukimo salėje turėsite  puikią galimybę pailsėti, pasimėgauti puikiais vaizdais, kuriuos dovanoja kelionė jūra, išgerti kavos ar arbatos, o galbūt tiesiog paskaityti į kelionę pasiimtą knygą arba žurnalą.

Maitinimas

Kelionės metu nepraleiskite galimybės užkąsti. Tai padaryti galite kelte veikiančiame restorane, kuriame – ne viena dešimtis patiekalų, skirtų įvairiausių grupių keliautojams: suaugusiems, mažiesiems, raudonos mėsos ar vegetariškų patiekalų gerbėjams, skirtingų šalių virtuvių mėgėjams ir pan. Visai nesvarbu, kas jus domina: galimybė sočiai pavalgyti, lengvai užkąsti ar pasimėgauti gardžiu desertu – viskas jūsų laukia kelto restorane.

Pramogos

Laisvą laiką leiskite pramogaudami – rinkitės tai, ką labiausiai mėgstate: visas moteris bei merginas pakvies užsukti kelte veikianti parduotuvė – čia rasite kvepalų, kosmetikos, papuošalų, o taip pat ir įvairių dovanų namuose likusiems artimiesiems. Vaikams nuobodžiauti taip pat neteks  - spalvingame TV kambaryje vienas animacinis filmukas keičia kitą. Tačiau ir tai dar ne viskas – kelte veikia puikus baras, kuriame maloniai laiką praleis tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus keliautojas.

Nesvarbu, iš  kur ir į kur plaukiate – jūsų kelionė tikrai neprailgs: jūsų laukia galimybė leisti laiką ramiai arba aktyviai pramogaujant, rinktis iš daugybės puikių patiekalų, kuriuos gamina virtuvės šefai. Plaukiant šiuo keltu kelionė bus ne tik greita, saugi, bet ir turininga. Visa tai garantuos keltas Condor Rapide.