LOADING ...

DFDS Seaways

DFDS Seaways keltų maršrutais išbraižė visą Europos žemėlapį. Kompanijos keltai reguliariai vyksta į ir iš Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Danijos, Olandijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos, Lietuvos ir  Estijos.

DFDS-Seaways-Logo.jpg


Svarbiausios ir populiariausios DFDS Seaways keltų linijos:

  • Klaipėda - Kylis
  • Klaipėda - Karlshamnas
  • Paldiski - Kapelskaras
  • Doveris - Kalė
  • Doveris – Diunkerkas
  • Kopenhaga – Oslas
  • Amsterdamas – Niukaslis

DFDS Seaways yra didžiausia Šiaurės Europoje laivybos ir logistikos kompanija, gabenanti ne tik keleivius, tačiau ir krovinius. Viso apie 30 keltų maršrutų, 50 krovininių ir keleivinių keltų. Kompanija turi padalinius dvidešimtyje pasaulio šalių, kuriuose dirba per 6 tūkstančius darbuotojų. DFDS Seaways registruota 1866 metais, jos pagrindinė būstinė yra Kopenhagoje.

Daugiau nei 150 metų veikiančios kompanijos keltų flotilė laikoma viena didžiausių tarp keltų operatorių Europoje. Apjungdama tokias svarbias Europos dalis kaip Didžioji Britanija, žemyninė Europa, Skandinavija ir Baltijos šalys, tame tarpe ir tokius didmiesčius kaip Kopenhaga, Oslas, Klaipėda ir Amsterdamas, DFDS Seaways keltai suteikia galimybę keliautojams paprasčiau susiplanuoti savo keliones automobiliu.

Visais maršrutais plaukia modernūs, patogūs keltai, kuriuose galima pailsėti, išsimiegoti erdviose kajutėse prieš tęsiant kelionę automobiliu arba papramogauti baruose, restoranuose, pažaisti su mažaisiais šeimos nariais žaidimų kambaryje ar įsigyti lauktuvių dovanų parduotuvėlėje kelte. Keltai – tarsi maža poilsio oazė, kur kiekvienas ras ką veikti ar tiesiog ramiai sulauks kol keltas prisišvartuos kitame krante. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir pagrindinės atrakcijos – saulės palydėjimo nuo atviro denio daugelyje keltų, kurie iš uosto išplaukia vakarais (pvz., Klaipėda - Karlshamnas). Kai kuriuose keltuose yra ir lauko baras denyje, tad stebėti saulėlydį jaukioje aplinkoje kartu su draugais, yra dar paprasčiau.

DFDS Seaways visais laikais siekė aukščiausios kokybės už priimtiną kainą. Todėl keltų atnaujinimams ir keleivių aptarnavimui skiriamas ypatingas dėmesys. Taip pat  siekiama maloniai nustebinti specialiais pasiūlymais dažnai kelaiujančius. Ir kompanijos darbai neliko nepastebėti. 2015 metais kompanija pagerbta penktą kartą iš eilės kaip geriausias Europos ir Pasaulio keltų operatorius Pasaulio kelionių apdovanojimuose (World Travel Awards).