LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Athena Seaways

DFDS Seaways keltas Athena Seaways kasdien plaukia maršrutu Klaipėda – Kylis ir jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija. Athena Seaways iš Klaipėdos išplaukia 21 val vakaro ir Kylyje būna kitos dienos 16 val. Iš Kylio išplaukia 20 val vietos laiku ir Klaipėdą pasiekia 16:30 val kitą dieną. Kelionė trunka 19 val. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Athena Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Athena Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 2010 ​
  • Klasė: RINA
  • Keleivių vietų skaičius: 550 (436 kajutėse ir 112 sėdimų vietų salone)
  • Krovinių talpa: 2496 l/m
  • Ilgis: 199 m
  • Plotis: 26.6 m
  • Bruto tonažas: 25993 t
  • Greitis: 24 mazgai
  • Variklio galingumas: 2x12000 kW

Apgyvendinimas

Norintys ramiai pailsėti kelte prieš vėl tęsiant kelionę automobiliu, gali rinktis vieną iš 112 įvairaus tipo kajučių, kuriose gali apsigyventi 436 keleiviai. Pagal savo poreikius ir galimybes keleiviai gali rinktis iš erdvių Commodore klasės kajučių, triviečių, keturviečių kajučių su iliuminatoriumi arba keturviečių be iliuminatoriaus. Kelte yra viena kajutė pilnai pritaikyta keleiviams su judėjimo negalia, taip pat yra kajučių, kuriose galima plaukti su augintiniu. Visose kajutėse dušas ir WC, veidrodis, drabužių kabykla, duodama švari patalynė ir rankšluosčiai.

Kelte yra ir bendras sėdimų vietų salonas 112 keleivių, šalia WC ir dušai.

Maitinimas

Kelte Athena Seaways yra dviejų tipų restoranai. Formalus „Mare Balticum“ bei savitarnos principu organizuojamas maitinimas kelto restorane. Maistas ruošiamas vietoje profesionalių virėjų, tad skonio receptoriai tikrai bus pamaloninti.

„Mare Balticum“ vieta pasmaguriauti, praleisti jaukų vakarą prie vyno taurės su gera kompanija. Išskirtinio interjero restorane rekomenduojama pusiau formali apranga, o stalelį rezervuoti iš anksto (galima bilietų užsakymo metu). Restorane vienu metu gali vakarieniauti 73 keleiviai. Peržiūrėti meniu galite paspaudus ant šių nuorodų: À la carte Meniu 2016, vaikiškas meniu.  Pastaba: meniu ir kainos gali kisti.

152 vietų savitarnos restorane platus asortimentas šaltų ir karštų užkandžių, karštų patiekalų, desertų ir gaiviųjų gėrimų. Tai puiki vieta sotiems pusryčiams bei norintiems greitai užkąsti. Maitinimosi kainos savitarnos restorane užsakant internetu: suaugusiems (16+) pusryčiai 6,5 €, vakarienė - 14 €; vaikams (4-15) pusryčiai 3,25 €, vakarienė - 7 €. Vaikams iki 3 metų maitinimas nemokamas. Pastaba: kainos gali kisti.

Pramogos

Kol mažieji keliautojai žaidžia jiems skirtame spalvingame žaidimų kambaryje, tėveliai gali atsipalaiduoti viename iš dviejų kelte esančių barų. Penktame denyje, prie registratūros esantis baras Road King skirtas ramiems pokalbiams, darbui ar vakarui su knyga ir kava ar sporto varžybų stebėjimui per didelį plazminį TV ekraną. Tuo tarpu Kapitono baras skirtas mėgstantiems tauriuosius gėrimus ar norintiems paragauti pagal klasikinius ar kelto barmenų sukurtus receptus pagamintus kokteilius. Baras veikia iki vėlumos, sukurta puiki erdvė stebėti sporto varžybas.

Kelte galima apsirūpinti ir lauktuvėmis draugams, čia gausu suvenyrų su firmine simbolika, skanumynų, kvepalų ir gėrimų už išties gerą kainą. Atkreipkite dėmesį į „specialius pasiūlymus“ – nenusivilsite!

Augintiniai

Kartu su Jumis keltu gali keliauti ir jūsų augintinis. Kelte yra skirtos kelios kajutės, kuriose galima apsigyventi su augintiniu, tereikia įsigyti specialų bilietą. Gyvūnas gali būti paliktas ir automobilyje, krovinių skyriuje.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Athena Seaways yra pritaikytas neįgaliesiems, pagal visus standartus. Praėjimai bei liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus, tad keliaujant tai nesudarys sunkumų. Penktame denyje esantys viešieji tualetai pritaikyti neįgaliesiems.   Viena kelto kajutė yra pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia. Užsakant kelto bilietus būtina pažymėti, jog jums reikalingas bilietas neįgaliesiems. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.