LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Côte d'Albâtre

Côte d'Albâtre yra patogus kompanijos DFDS keltas, kuris jungia Angliją su Prancūzija arba kitaip, Didžiąją Britaniją su Europa.  Maršrutu Newhaven – Dieppe keltas plaukia kasdien į abi puses, 3 kartus per dieną. Kelionės trukmė - 4 valandos.  Tikslius šiuo maršrutu plaukiančių keltų išvykimo ir atvykimo laikus galite sužinoti keltų tvarkaraštyje. 


Keltas Côte des Dunes.jpg
Visi šio laivo maršrutai:


Vietos kelte

Newhaven-Dieppe maršrutu plaukiančiame kelte Côte d'Albâtre siūlomos sėdimos poilsio patogiuose foteliuose, kuriuos galima pritaikyti patogiam sėdėjimui ar trumpam poguliui. Trokštantys daugiau patogumo ir privatumo gali rinktis kajutes su patogiomis lovomis ir patogiai pamiegoti kelionės metu.

Maitinimas

Kelte Côte d'Albâtre veikia restoranas ir baras, kuriuose galima jaukiai praleisti laiką bendraujant su kelionės draugais bei, žinoma, gardžiuojantis šviežiais kelto šefų pagamintais patiekalais, užkandžiais ir desertais. Taigi, nuo alkio šiame kelte esate garantuotai apsaugoti.

Kelte veikiantis savitarnos restoranas „Maupassant“ yra puiki vieta pasimėgauti maistu, nesvarbu ar plaukiate ryte ir norite pasistiprinti sočiais pusryčiais, ar keltu plaukiate dienos metu, kuomet skrandis reikalauja gardžių pietų.

Kita jauki vieta kelte  baras „Beachy Head“, įkurtas gražioje svetainėje su nuostabiu vaizdu į jūrą. Bare visuomet rasite platų pasirinkimą įvairių gėrimų, Prancūziško vyno ar likerio, žinoma, kavos bei arbatos ir gardžių desertų.Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir pailsėti kelionės metu.

Pramogos

Mažiesiems keliautojams netruks pramogų ir užsiėmimų vaikų žaidimų kambaryje. Čia keliautojai galės užsiimti konstravimu, piešimu, žaidimu įvairiais žaislais ar video filmukų žiūrėjimu.

Kelte taip pat veikia dovanų parduotuvėlė, kurioje galima įsigyti vertingų lauktuvių namiškiams ar dovanų draugams.

Augintiniai

DFDS Seaways keltas Côte d'Albâtre gali keliauti ir jūsų  augintinis. Jei keliauti planuojate su augintiniu, įsigydami kelto bilietą nepamirškite pažymėti, kad kartu su jumis keliaus ir naminis gyvūnas. Augintiniai gali būti pervežami specialiose kajutėse arba palikti krovininiame denyje stovinčiame automobilyje. Jei nenorite skirtis su gyvūnu, galite kartu gyventi kajutėje, tačiau turite išsipirkti visą kajutę. Kajutėje turi pasirūpinti, kad gyvūnas neliptų ant lovos, būtų specialiame narve arba turėtų pavadį nei antsnukį.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Côte d'Albâtre yra pritaikytas keliaujantiems neįgaliesiems, yra išskirtos dvi keturvietės kajutės keleiviams su judėjimo negalia. Kelte praėjimai bei liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Penktame denyje esantys viešieji tualetai pritaikyti neįgaliesiems.  Prieš užsakant bilietus neįgaliesiems būtina susisiekti su pardavimų skyriumi. Prašome susipažinti su DFDS rekomendacijomis  keliaujantiems neįgaliesiems.