LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Côte des Dunes

Kompanija DFDS Seaways siūlo patogią kelionę iš Anglijos į Prancūziją maršrutu Doveris – Kalė. Šiuo maršrutu plaukiantis modernus keltas Côte Des Dunes, garantuoja, jog kelionė bus greita, trumpa ir patogi. Maršrutu keltai plaukia iki 30 kartų per parą, o kelionės trukmė 90 min. Tikslius kelto išvykimo bei atvykimo grafikus galite rasti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Côte des Dunes.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Côte Des Dunes techninė informacija

  • Pastatymo metai: 2001 ​
  • Renovuota: 2016
  • Keleivių vietų skaičius: 1500
  • Automobilių vietų skaičius: 400
  • Ilgis: 186 m
  • Plotis: 28 m
  • Greitis: 25 mazgai
  • Variklio galingumas: 4xvarikliai, viso 39000 kW

Maitinimas

Kelte veikia kavinės, barai ir restoranai, kuriuose platus pasirinkimas įvairiausių patiekalų nepaliks alkanų.  Karšti ir šalti gėrimai, lengvi užkandžiai, ar 3 patiekalų pietūs bei, žinoma, desertai nepaliks abejingų.

Kelto restoranas „7 Seas“ puikus pasirinkimas vertinantiems kokybišką maistą ir įspūdingus vaizdus, kurie atsiveria pro panoraminius restorano langus. Restorano meniu nustebins net ir pačius išrankiausius skonio gurmanus. Greito maisto restoranų gerbėjus kelionės metu lepins „Horizon Snack Bar“ – jaukumu alsuojantis užkandžių baras kviečia ir didelius, ir mažus kelto svečius. Kelionės metu pasimėgauti puodeliu kavos ar arbatos ir lengvu užkandžiu kviečia ir stilinga poilsio oazė – „Lighthouse Cafe“.

Pramogos

Kelionė maršrutu Doveris – Kalė trunka tik 90 minučių, tačiau kelto pramogos gali įtraukti taip, jog norėsite pailginti kelionę. Kelte veikia dovanų parduotuvė, čia galima įsigyti kvepalų, kosmetikos, įvairiausių smulkmenų, kurios primins kelionę keltu ar galės tapti mielu suvenyru namiškiams. Mažiesiems keliautojams skirti du žaidimų kambariai, kur patys mažiausi galės žiūrėti animacinius filmukus, piešti ir linksmai praleisti laiką su kitais vaikais, o vyresni galės žaisti stalo žaidimus.

Augintiniai

Keltas Côte Des Dunes yra draugiškas gyvūnams. Jei keliauti planuojate su augintiniu, įsigydami kelto bilietą nepamirškite pažymėti, kad kartu su jumis keliaus ir naminis gyvūnas. Augintiniai gali būti pervežami specialiose kajutėse arba palikti krovininiame denyje stovinčiame automobilyje. Jei nenorite skirtis su gyvūnu, galite kartu gyventi kajutėje, tačiau turite išsipirkti visą kajutę. Kajutėje reikia pasirūpinti, kad gyvūnas neliptų ant lovos, būtų specialiame narve arba turėtų pavadį nei antsnukį.

Pritaikymas neįgaliesiems

Maršrutu Doveris – Kalė plaukiantis kompanijos DFDS Seaways keltas Côte Des Dunes keltas yra pritaikytas neįgaliesiems. Visi kelte įrengti liftai ir praėjimai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių matmenis. Užsakinėjant kelto bilietus, būtina pažymėti, kad bus reikalingas bilietas, skirtas neįgaliesiems.  Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.