LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Côte des Flandres

Kompanijos DFDS Seaways keltas Côte Des Flandres yra vienas iš patogių keltų kasdien plaukiančiu maršrutu Doveris – Kalė. Modernus, neseniai atnaujintas keltas Côte Des Flandres, garantuoja, jog kelionė bus greita, trumpa ir patogi. Maršrutu keltai plaukia iki 30 kartų per parą, o kelionės trukmė 90 min. Tikslius kelto išvykimo bei atvykimo grafikus galite rasti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Côte des Flandres.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Côte Des Dunes techninė informacija

  • Pastatymo metai: 2004 ​
  • Renovuota: 2016
  • Keleivių vietų skaičius: 1500
  • Automobilių vietų skaičius: 400
  • Ilgis: 186 m
  • Plotis: 28 m
  • Greitis: 25 mazgai
  • Variklio galingumas: 4xvarikliai, viso 39000 kW

Maitinimas

Kelte Côte Des Flandres veikiantys restoranai, kavinės ir barai neleis liūdėti ar išalkti. Platus karštų ir šaltų gėrimų, užkandžių ir pagrindinių patiekalų pasirinkimas, bei desertai suteiks malonumą net išrankiausiems gumanams.

Côte Des Flandres yra net kelios erdvės, kuriose galima ramiai prisėsti ir pasistiprinti. Kelto restoranas „7 Seas“ puikus pasirinkimas vertinantiems kokybišką maistą ir įspūdingus vaizdus, kurie atsiveria pro panoraminius restorano langus. Itin platus ir apgalvotas restorano meniu nustebins net ir pačius išrankiausius skonio gurmanus. Greito maisto restoranų gerbėjus kelionės metu lepins „Horizon Snack Bar“ – jaukumu alsuojantis užkandžių baras kviečia ir didelius, ir mažus kelto svečius. Kelionės metu pasimėgauti puodeliu kavos ar arbatos ir lengvu užkandžiu kviečia ir stilinga poilsio oazė – „Lighthouse Cafe“.

Pramogos

Be jaukių pasisedėjimų kelto salėse ir stulbinančių jūros vaizdų pro plačius iliuminatorius, kelte esama ir duagiau pramogų. Suaugusieji kviečiami apsilankyti dovanų parduotuvėje, kurioje galima įsigyti kvepalų, kosmetikos, įvairiausių smulkmenų, kurios primins kelionę keltu ar galės tapti mielu suvenyru namiškiams. Mažiesiems keliautojams skirti du žaidimų kambariai, viename patys mažiausi galės žiūrėti animacinius filmukus, piešti ir linksmai praleisti laiką su kitais vaikais, o kitame kelto žaidimų kalbaryje vyresni galės žaisti stalo žaidimus.

Augintiniai

Keltu gali keliauti ir jūsų augintinis. Tereikia įsigyjant bilietus pažymėti, jog keliaujate su naminiu gyvūnu. Augintiniai gali būti pervežami specialiai gyvūnų pervežimui paskirtose kajutėse arba palikti automobilyje krovininiame denyje. Keliaujant su naminiu gyvūnu ir norint apsigyventi kajutėje, reikės išsipirkti visą kajutę (t.y. jei keliaujate dviese ir gyvūnu, jūs turite užsisakyti dvivietę kajutę, negalite užsisakyti dviejų vietų keturvietėje).  Kajutėje gyvūnui negali būti leidžiama lipti ant lovos, jis turi būti laikomas gyvūno narve arba su pavadžiu ir antsnukiu.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltai vykstantys maršrutu Doveris – Diunkerkas yra pritaikyti neįgaliesiems. Kelte praėjimai, liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Penktame denyje esantys viešieji tualetai pritaikyti neįgaliesiems.   Viena kelto kajutė yra pritaikyta turintiems judėjimo negalią. Užsakant kelto bilietus būtina pažymėti, jog jums reikalingas bilietas neįgaliesiems. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.