LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Calais Seaways

Kelionė iš Anglijos į Prancūziją keltu yra išties geras pasirinkimas. Populiariu maršrutu Doveris – Kalė kasdien persikelia tūkstančiai žmonių. Vienas iš šiuo maršrutu plaukiančių modernių keltų yra  keltas Calais Seaways, kuris garantuoja, jog kelionė bus greita, trumpa ir patogi. Maršrutu keltai plaukia iki 30 kartų per parą, o kelionės trukmė 90 min. Tikslius kelto išvykimo bei atvykimo grafikus galite rasti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Calais Seaways.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Calais Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1991 ​
  • Renovuota: 2013
  • Keleivių vietų skaičius: 2000
  • Automobilių vietų skaičius: 600
  • Ilgis: 163 m
  • Plotis: 27 m
  • Greitis: 21 mazgai

Maitinimas

Tam kad keliautojai neišalktų, galėtų pasistiprinti ar tiesiog maloniai praleisti laiką prie kavos puodelio, kelte kviečiama užsukti į restoraną, kavinę ar barą. Kelte veikia kavinė, baras ir restoranas, kuriuose platus pasirinkimas įvairiausių patiekalų nepaliks alkanų.  Karšti ir šalti gėrimai, lengvi užkandžiai, ar 3 patiekalų pietūs bei, žinoma, desertai nepaliks abejingų.

Savitarnos restoranas yra puikus pasirinkimas vertinantiems kokybišką maistą ir įspūdingus vaizdus, kurie atsiveria pro panoraminius kelto Calais Seaways restorano langus. Platus restorano meniu patiks tiek suaugusiems, tiek vaikams, be to čia galima rasti ir vegetariško maisto. Kelionės metu pasimėgauti puodeliu kavos ar arbatos ir lengvu užkandžiu kviečia ir stilinga poilsio oazė – „Opal Bar“.

Pramogos

Kelte veikia dovanų parduotuvė, čia siūloma galima įsigyti kvepalų, kosmetikos, įvairiausių smulkmenų, kurios parduodamos už tikrai žemą kainą. Mažos smulkmenos primins kelionę keltu ar galės tapti mielu suvenyru namiškiams. Mažiesiems keliautojams kelte yra skirti žaidimų kambariai, kur patys mažiausi galės žiūrėti animacinius filmukus, piešti ir linksmai praleisti laiką su kitais vaikais, o vyresni galės žaisti stalo žaidimus.

Augintiniai

Planuojantiems keliauti su augintiniu, gera žinia, keltu gali keliauti ir jūsų augintinis. Įsigydami kelto bilietą nepamirškite pažymėti, kad kartu su jumis keliaus ir naminis gyvūnas. Augintiniai gali būti pervežami specialiose kajutėse arba palikti krovininiame denyje stovinčiame automobilyje .

Pritaikymas neįgaliesiems

Calais Seaways, kaip ir kiti kompanijos DFDS Seaways keltai yra pritaikyti neįgaliesiems. Visi kelte įrengti liftai ir praėjimai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių matmenis. Užsakinėjant kelto bilietus, būtina pažymėti, kad bus reikalingas bilietas, skirtas neįgaliesiems.  Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.