LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Crown Seaways

Kompanijos DFDS Seaways keltas Crown Seaways jungia Daniją su Norvegija ir kasdien plaukia maršrutu Kopenhaga - Oslas. Keltas išvyksta iš uosto po pietų ir pasiekia kitą uostą jau ryte. Keltas išplaukia vieną kartą per dieną, o maršruto trukmė yra 17 valandų. Tikslius kelto išvykimo bei atvykimo grafikus galite rasti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Crown Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Crown Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1994
  • Renovuotas: 2005, 2008 ir 2014 metais
  • Keleivių vietų skaičius: 1790 (637 kajutės, 450 automobilių)
  • Ilgis: 170
  • Plotis: 28
  • Greitis: 16 mazgų
  • Variklio galingumas: 19880 kW

Apgyvendinimas

Kelte Crown Seaways įrengtos 637 įvairaus tipo kajutės, kuriose galima jaukiai ir patogiai pailsėti naktį maršrutu Oslas – Kopenhaga plaukiančiame kelte.  Kiekvienas keleivis užsakymo metu gali pasirinkti labiausiai poreikius ar biudžeto limitus atitinkančias kajutes: erdvias ir šviesias dvivietes  Commodore kajutes ar Commodore su balkonu, komforto klasės dvivietes kajutes su vaizdu į jūrą arba be. Visose kajutėse dušas ir WC, veidrodis, drabužių kabykla, duodama švari patalynė ir rankšluosčiai.

Maitinimas

Kelte Crown Seaways netrūksta, kur galėtumėte užkąsti, išgerti kavos, papietauti malonioje aplinkoje ar sočiai papusryčiauti. Kelte jūsų laukia keturi restoranai ir kavinė, kurie pamalonins kiekvieno keleivio skonio receptorius. Mažiesiems keliautojams restoranuose kruopščiai sudarytas vaikiškas meniu.

Pagrindine vieta pavalgyti laikoma „7 Seas Restaurant“,  savitarnos restoranas siūlo platų meniu pasirinkimą tiek karštų, tiek šaltų patiekalų bei, žinoma, jūros gėrybių. Norintyspapietauti ar pavakarieniauti jaukioje, elegantiškoje aplinkoje, gali rinktis restoraną „Marco Polo“. „Explorers‘ Steakhouse“ neliks nepaminėtas geruoju kepsnių mėgėjų – čia patyrę virtuvės šefai paruoš steiką pagal jūsų pageidavimus. Pusryčiauti visus kelto keleivius kviečia „7 Seas“ bufetas, kuriame sočiai ir sveikai papusryčiausite prieš pradėdami dieną uoste. O štai gardžios kavos po pietų ar pusryčių kviečiami užsukti į žinoma ir populiari danų kavos kompanijos Baresso kavinę. Kavinėje ne tik gardi kava, tačiau taip pat platus pasirinkimas gardžių desertų.

Pramogos

DFDS Seaways kompanija rūpinasi visais savo keleiviais, todėl tėveliai gali būti ramūs, kad jų vaikams nebus nuobodu ir kelionė neprailgs. Kelte yra įrengtas saugus ir nuotaikingas vaikų žaidimų kambarys „Pirate Island“. Čia mažieji keliautojai galės žiūrėti animacinius filmukus, piešti ir linksmai praleisti laiką su kitais vaikais.

Kelte taip pat veikia dovanų parduotuvė, čia galima įsigyti kvepalų, kosmetikos, įvairiausių smulkmenų, kurios primins kelionę keltu ar galės tapti mielu suvenyru namiškiams.

Žinoma, dėmesio verti ir kelte veikiantys barai, kuriuose puikiai praleisite laiką, pasimėgausite pienišku kokteiliu ar kuo nors stipresniu, pažiūrėsite sporto varžybų transliaciją, pašoksite ar sudainuosite karaoke konkurse. Kelte vakarą galima praleisti kazino ar žaidimų kambaryje su draugais žaidžiant populiarų Air-hockey.

Augintiniai

Keliaujant keltu jums nereikės sukti galvos, kur palikti savo augintinį, kol būsite išvykęs ar kaip jį saugiai ir patogiai persivežti kartu, nes keltu galima keliauti su gyvūnais. Norint keliauti kartu su augintiniu, įsigyjant bilietą tereikia pažymėti, kad kartu su jomis keliaus ir naminis gyvūnas. Augintiniai gali būti pervežami kajutėse, pritaikytose gyvūnų pervežimui arba palikti automobilyje krovininiame denyje.  Norint apsigyventi kajutėje su naminiu gyvūnu, reikia išsipirkti visą kajutę, tai reiškia, kad negalite užsisakyti dviejų vietų keturvietėje kajutėje, būtina dvivietė kajutė.  Kajutėje gyvūnui draudžiama lipti ant lovos, jis turi būti laikomas specialiame narve arba būti su pavadėliu bei antsnukiu. 

Pritaikymas neįgaliesiems

DFDS Seaways keltas Crown Seaways, plaukiantis maršrutu Kopenhaga - Oslas yra pritaikytas neįgaliesiems. Visi kelte esantys praėjimai ir liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių matmenis. Užsakinėjant kelto bilietus, nepamirškite pažymėti, kad bus reikalingas neįgaliesiems skirtas bilietas. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems