LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Delft Seaways

Kompanija DFDS Seaways siūlo patogią kelionę iš Anglijos į Prancūziją moderniu Delft Seaways keltu, kuris kiekvieną dieną plaukia maršrutu Doveris – Diunkerkas. Keltas per parą išplaukia iki 24 kartų, o kelionė trunka tik dvi valandas, todėl laikas tikrai neprailgs. Tikslius kelto išvykimo bei atvykimo grafikus galite rasti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Delft Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Delft Seaways techninė informacija:

  • Keltas pastatytas 2005 metais;
  • Keltas talpina 1000 keleivių ir 250 automobilių;
  • Ilgis: 186 m;
  • Plotis: 28 m;
  • Greitis: 20,5 mazgai.

Maitinimas

Turiningai kelionės laiką galėsite praleisti vienoje iš kelto kavinių arba restoranų.

Kelto restoranas „7 Seas“ puikus pasirinkimas vertinantiems kokybišką maistą ir įspūdingus vaizdus, kurie atsiveria pro panoraminius restorano langus. Restorano meniu nustebins net ir pačius išrankiausius skonio gurmanus. Čia galėsite mėgautis užkandžiais, karštais patiekalais, o smagurių laukia nuostabūs desertai. Restoranas draugiškas vegetarams ir vaikams. Užsukti į restoraną galima visą parą, todėl alkio jausmas tikrai nekankins. 

Jei skrandžiai pilni, pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu, pabaigti suplanuotus dienos darbus ar tiesiog pažiūrėti TV žinias galėsite jaukioje, visą parą dirbančioje „Lighthouse cafe“ kavinėje. Čia taip pat rasite konditerijos gaminių, karštų bei šaltų užkandžių, gaiviųjų ir stipriųjų gėrimų.  

„Horizon Snack Bar“ – jaukumu alsuojantis užkandžių baras kviečia ir didelius, ir mažus kelto svečius. Čia laukia platus karštųjų bei šiltųjų gaiviųjų gėrimų asortimentas. Baras „Horizon Snack Bar“ dažniausiai būna atidarytas sezono metu, kai keltu keliauja daugiau žmonių.

Pramogos

Keltas rūpinasi visais savo keleiviais, todėl tėveliai gali būti ramūs, kad jų vaikams nebus nuobodu ir kelionė neprailgs. Kelte yra įrengtas saugus ir nuotaikingas vaikų žaidimų kambarys „Pirate Island“. Čia mažieji keliautojai galės žiūrėti animacinius filmukus, piešti ir linksmai praleisti laiką su kitais vaikais.

Kelte taip pat veikia dovanų parduotuvė, čia galima įsigyti kvepalų, kosmetikos, įvairiausių smulkmenų, kurios primins kelionę keltu ar galės tapti mielu suvenyru namiškiams.

Augintiniai

Jums daugiau nebereikės sukti galvos, kur palikti savo augintinį, kol būsite išvykęs, nes keltu galima keliauti su gyvūnais. Norint keliauti kartu su augintiniu, įsigyjant bilietą tereikia pažymėti, kad kartu su jomis keliaus ir naminis gyvūnas. Augintiniai gali būti pervežami kajutėse, pritaikytose gyvūnų pervežimui arba palikti automobilyje krovininiame denyje.  Norint apsigyventi kajutėje su naminiu gyvūnu, reikia išsipirkti visą kajutę, tai reiškia, kad negalite užsisakyti dviejų vietų keturvietėje kajutėje, būtina dvivietė kajutė.  Kajutėje gyvūnui draudžiama lipti ant lovos, jis turi būti laikomas specialiame narve arba būti su pavadėliu bei antsnukiu. 

Pritaikymas neįgaliesiems

Maršrutu Doveris – Diunkerkas plaukiantis Delft Seaways keltas yra pritaikytas neįgaliesiems. Visi kelte įrengti liftai ir praėjimai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių matmenis. Užsakinėjant kelto bilietus, būtina pažymėti, kad bus reikalingas bilietas, skirtas neįgaliesiems.  Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.