LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Dover Seaways

Kompanijos DFDS Seaways keltai Dover Seaways, Delft Seaways ir Dunkerque Seaways yra identiški, pastatyti ir įrengti specialiai maršrutui Doveris – Diunkerkas. Šie keltai jungia Angliją su Prancūzija ir kasdien plaukia maršrutu Doveris – Diunkerkas. Keltai iš uosto išplaukia iki 24 kartų per parą, kelionės trukmė – 2 valandos.  Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Dover Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Dover Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 2005 ​
  • Keleivių vietų skaičius: 1000
  • Automobilių skaičius 250
  • Ilgis: 186 m
  • Plotis: 28 m
  • Greitis: 20,5 mazgai

Maitinimas

Dviejų valandų kelionė keltu suteikia pakankamai laiko geriems pietums arba vakarienei viename iš kelto        restoranų ar kavinių.

Kelto restoranas „7 Seas“ dovanoja ne tik gurmanišką patirtį, tačiau ir puikius vaizdus pro panoraminius kelto langus. Restorane gausus karštų patiekalų ir užkandžių pasirinkimas, meniu yra ir vegetariškų patiekalų, patiekalų vaikams, o taip pat ir gardžių desertų. Restoranas veikia visą parą, tad nesvarbu kuriuo paros metu plaukiate, visuomet rasite kuo palepinti skrandį.

Norintys atsipalaiduoti su puodeliu kavos, pasižiūrėti TV žinias ar užbaigti dienos darbus jaukioje aplinkoje, kviečiami užsukti į „Lighthouse cafe“. Čia visuomet rasite karštų ir šaltų užkandžių, kepinių, karštų ir šaltų gaiviųjų gėrimų bei stipriųjų gėrimų. Kavinė kelte veikia visą parą.

„Horizon Snack Bar“  - tai jaukus užkandžių baras, kur net ir mažiausieji ras kuo pasilepinti kelionės metu. Bare taip pat pateikiami ir karšti bei šalti gaivieji gėrimai. „Horizon Snack Bar“ darbo laikas yra neapibrėžtas, dažniausiai atidarytas sezono metu, kuomet keltais keliauja dideli srautai žmonių.

Pramogos

Kol suaugusieji diskutuoja apie gyvenimo prasmę prie kavos puodelio kavinėje ar restorane, mažieji keliautojai gali leisti laiką vaikų žaidimų kambaryje. Kelte įrengtas smagus vaikų kambarys „Pirate Island“, kur jie galės žaisti, piešti ar žiūrėti animacinius filmukus.

Kelte taip pat veikia dovanų parduotuvė, kurioje galite įsigyti kosmetikos, kvepalų, įvairių malonių smulkmenų sau ar lauktuvių namiškiams.

Augintiniai

Keltu gali keliauti ir jūsų augintinis. Tereikia įsigyjant bilietus pažymėti, jog keliaujate su naminiu gyvūnu. Augintiniai gali būti pervežami specialiai gyvūnų pervežimui paskirtose kajutėse arba palikti automobilyje krovininiame denyje. Keliaujant su naminiu gyvūnu ir norint apsigyventi kajutėje, reikės išsipirkti visą kajutę (t.y. jei keliaujate dviese ir gyvūnu, jūs turite užsisakyti dvivietę kajutę, negalite užsisakyti dviejų vietų keturvietėje).  Kajutėje gyvūnui negali būti leidžiama lipti ant lovos, jis turi būti laikomas gyvūno narve arba su pavadžiu ir antsnukiu.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltai vykstantys maršrutu Doveris – Diunkerkas yra pritaikyti neįgaliesiems. Kelte praėjimai, liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Penktame denyje esantys viešieji tualetai pritaikyti neįgaliesiems.   Viena kelto kajutė yra pritaikyta turintiems judėjimo negalią. Užsakant kelto bilietus būtina pažymėti, jog jums reikalingas bilietas neįgaliesiems. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.