LOADING ...

DFDS Seaways keltas - King Seaways

DFDS Seaways kompanijos keltas King Seaways yra vienas iš dviejų kruizinių keltų plaukiančių populiariu maršrutu Niukaslis – Amsterdamas. Šiuo maršrutu keltas plaukia kasdien į abi puses, King Seaways ir Princess Seaways keltai maršrutu plaukia 9 kartus per savaitę. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas King Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

King Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1987
  • Renovuotas: 2006 metais
  • Keleivių vietų skaičius: 1325 (522 kajutės)
  • Ilgis: 163
  • Plotis: 28
  • Greitis: 21 mazgas
  • Variklio galingumas: 19880 kW

Apgyvendinimas

Kelte King Seaways įrengtos 522 kajutės pritaikytos kiekvieno skoniui ir biudžetui. Įvairių lygių kajutės leidžia pasirinkti geriausią apgyvendinimo sprendimą: standartinės kajutės, kajutės su plačiai iliuminatoriais ir vaizdu į jūrą, ekonominės klasės kajutės, Premium klasės kajutės, kajutėms pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia.  Kiekvienoje kajutėje keleiviai turi dušo ir WC kambarius, kabyklą drabužiams, taip pat duodama švari patalynė bei rankšluosčiai. Kelto kajutės puiki vieta pailsėti ir pasikrauti energijos tolesnei kelionei.

Maitinimas

Kiekvienas išalkęs keliautojas tikrai ras kur numalšinti alkį ir pamaloninti skonio receptorius, kadangi kelte King Seaways veikia net keturi restoranai. 7 Seas Restaurant – savitarnos stiliaus restoranas su itin plačiu tarptautiniu meniu, karšti patiekalai ir užkandžiai, pietūs ir pusryčiai – čia visuomet rasite skanumynų. Blue Riband – elegantiškas restoranas jaukiam pasisėdėjimui ir maloniems pokalbiams. Explorers‘ Steakhouse – geriausi kepsniai Šiaurės jūroje, verta išbandyti. Little Italy – mažoji Italija su nepakartojama pietietiška virtuve ir gardžiais desertais karališkame kelte.

Pramogos

16 valandų trunkanti kelionė maršrutu Niukaslis – Amsterdamas neprailgs, kadangi kelte King Seaways tikrai yra ką veikti. Skirtingose kelto erdvėse įsikūrę barai, holai kviečia pasimėgauti pieniškais kokteiliais, gardžiais ledais ar stipriaisiais gėrimais ir kokteiliais. Baruose nuolat organizuojamos įvairios pramogos, tad galima linksmai praleisti laiką šokių aikštelėje ar dainuojant karaoke konkurse. Net keliose vietose galite rasti plačiaekranius televizorius sporto varžybų žiūrėjimui, o jauki kino teatro salė pakvies į gero filmo peržiūrą. Čia pat veikia ir kazino bei žaidimų kambariai, kur galima su draugais pažaisti Air Hockey ar įvairius stalo žaidimus.

Keliaujantys su vaikais gali būti ramūs – mažiesiems keliautojams taip pat netruks pramogų, čia jiems įrengti vaikų žaidimų kambariai, kur jie galės užsiimti konstravimu, piešimu, žaidimu įvairiais žaislais ar vaikiškų video filmukų žiūrėjimu.

Augintiniai

Keltu gali keliauti ir jūsų augintinis. Tereikia įsigyjant bilietus pažymėti, jog keliaujate su naminiu gyvūnu. Augintiniai gali būti pervežami specialiai gyvūnų pervežimui paskirtose kajutėse arba palikti automobilyje krovininiame denyje. Keliaujant su naminiu gyvūnu ir norint apsigyventi kajutėje, reikės išsipirkti visą kajutę (t.y. jei keliaujate dviese ir gyvūnu, jūs turite užsisakyti dvivietę kajutę, negalite užsisakyti dviejų vietų keturvietėje).  Kajutėje gyvūnui negali būti leidžiama lipti ant lovos, jis turi būti laikomas gyvūno narve arba su pavadžiu ir antsnukiu.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas King Seaways pritaikytas neįgaliesiems. Kelte praėjimai, liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Kelios kelto kajutės yra pritaikytos turintiems judėjimo negalią. Prieš užsakant bilietus būtina susisiekti su pardavimų skyriumi. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.