LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Optima Seaways

Optima Seaways yra patogus kompanijos DFDS keltas, kuris jungia Lietuvą ir Švediją, maršrutas  Klaipėda-Karlshamnas. Keltas išplaukia iš uosto vakare , o ryte jau būna kitame Baltijos jūros krante. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Optima Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Optima Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1999
  • Klasė: Lloyd registras
  • Keleivių vietų skaičius: 324 (252 kajutėse ir 72 sėdimos vietos salone)
  • Krovinių talpa: 2238 l/m
  • Ilgis: 186.25
  • Plotis: 25.6
  • Bruto tonažas: 25206 t
  • Greitis: 23,5 mazgai
  • Variklio galingumas: 2x94500 kW

Apgyvendinimas

Kelte Optima Seaways įrengtos 66 įvairaus tipo kajutės, kuriose gali apsigyventi 252 keleiviai. Kajutės yra: dvivietės Commodore klasės, ekonominės klasės dvivietės ir keturvietės su iliuminatoriais bei keturvietės be iliuminatorių. Taigi galima išsirinkti tinkamiausias kajutes pagal savo poreikius. Kiekvienoje Optima Seaways kelto kajutėje be patogios lovos dar yra dušo ir WC kambarys, drabužių kabykla, keleiviams duodama švari patalynė ir rankšluosčiai.

Kelto 5-tame denyje yra erdvus 72 sėdimų vietų salonas, su šalia esančiu WC ir dušo kambariu.

Maitinimas

Patyrę virtuvės šefai gaminantys maistą dvejuose kelto Optima Seaways restoranose tikrai maloniai nustebins net išrankiausius gurmanus.

Nedidelis, jaukus, 36 vietų, švelnia prabanga dvelkiantis restoranas Mare Balticum puikus pasirinkimas mėgstantiems išskirtinius patiekalus ir solidžią aplinką. Rekomenduojama apranga restorane – pusiau formali. Patiekalai gaminami pagal individualius užsakymus iš restorano meniu. Peržiūrėti meniu galite paspaudus ant šių nuorodų: À la carte Meniu 2016, vaikiškas meniu.  Pastaba: meniu ir kainos gali kisti. Keleiviams, norintiems vakarieniauti Mare Balticum rekomenduojama stalelį rezervuoti iš anksto. Užsisakyti galima ir perkant bilietą internetu, tai leis sutaupyti iki 20 proc.

Antrajame restorane maitinimas organizuojamas savitarnos principu. 82 vietų restorane gausus pasirinkimas karštų patiekalų, užkandžių, desertų ir gaiviųjų gėrimų, tad kiekvienas keleivis galės palepinti savo skonio receptorius. Užsisakyti ir apmokėti už pusryčius bei vakarienę šiame restorane, galima ir užsakant bilietus internetu. Maitinimosi šiame restorane kainos užsakant internetu: suaugusiems (16+) pusryčiai 6,5 €, vakarienė - 14 €; vaikams (4-15) pusryčiai 3,25 €, vakarienė - 7 €. Vaikams iki 3 metų maitinimas nemokamas. Pastaba: kainos gali kisti.

Pramogos

Kelte Optima Seaways veikia du barai, kuriuose galima puikiai praleisti laiką. Kapitono baras skirtas mėgstantiems linksmas kompanijas ir tauriuosius gėrimus ar klasikinius kokteilius. Čia esantis didelis TV ekranas neleis praleisti svarbiausių sporto varžybų. Baras Road King skirtas ramesnę aplinką mėgstantiems keleiviams. Čia prie kavos puodelio galima paskaityti spaudą, ramiai paplepėti ar pabaigti dienos darbus(veikia Wi-Fi).

Dovanų parduotuvė kelte – puiki vieta įsigyti lauktuvių. Platus asortimentas ir geros kainos maloniai nustebins.  Įsigyti kvepalai, gėrimai, įvairios smulkmenos ilgai primins kelionės malonumus.

Mažiesiems keliautojams skirtas vaikų žaidimų kambarys, kuriame jie tikrai nenuobodžiaus kaip tai dažnai atsitinka autobuse ar automobilyje. Ryškiaspalviame kambaryje galima dūkti, žaisti, piešti ar žiūrėti animacinius filmukus.

Augintiniai

Kartu su savimi į keltą galite pasiimti ir savo augintinį. Keleiviams su naminiais gyvūnais skirtos atskiros kajutės bei galioja pervežimo taisyklės: reikia išsipirkti visą kajutę, gyvūnui neleidžiama lipti ant lovos, jis turėtų būti gyvūno narve arba su pavadžiu ir antsnukiu. Gyvūnas gali būti paliktas ir automobilyje, krovinių skyriuje.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Optima Seaways yra pritaikytas žmonėms turintiems judėjimo negalią. Praėjimai bei liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Penktame denyje esantys viešieji tualetai pritaikyti neįgaliesiems.   Dvi kelto kajutės yra pritaikytos turintiems judėjimo negalią. Užsakant kelto bilietus būtina pažymėti, jog jums reikalingas bilietas neįgaliesiems. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.