LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Patria Seaways

DFDS keltas Patria Seaways plaukiantis maršrutu Klaipėda – Karlshamnas išsiskiria jaukiu lauko baru, kur prie vyno taurės ar arbatos puodelio galima palydėti į jūrą grimztančią saulę. Lauko baras veikia šiltuoju metų laiku. Patria Seaways iš uosto išplaukia kiekvieną vakarą. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Patria Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Patria Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1992 ​
  • Klasė: A1 RO-PAX AMS,ACCU, Ice 1B
  • Keleivių vietų skaičius: 260 (209 kajutėse ir 51 sėdima vieta salone)
  • Krovinių talpa: 1710 l/m
  • Ilgis: 154 m
  • Plotis: 24 m
  • Bruto tonažas: 18332 t
  • Greitis: 18 mazgų
  • Variklio galingumas: 2x5280 kW

Apgyvendinimas

Kelte Patria Seaways įrengtos 87 septynių tipų kajutės, kuriose gali apsigyventi 209 keleiviai. Kiekvienam keleiviui pagal poreikius ir galimybes: erdvios ir šviesios dvivietes Commodore kajutes, ekonominės klasės vienvietės, dvivietes, ar keturvietes kajutes su iliuminatoriais arba dvivietes ir keturvietės be jų. Visose kajutėse įrengtas dušas ir WC, kabykla drabužiams, duodama švari patalynė ir rankšluosčiai.

Kelte taip pat yra du erdvūs sėdimų vietų salonai su panoraminiais iliuminatoriais, šalia salono keleivių WC bei dušai. 

Kajutės http://www.dfdsseaways.lt/paslaugos-keltuose/keltas-patria/kajutes (kajučių detalius aprašymus galima kopijuoti, juos perkurti neapsimoka).

Maitinimas

Pagal geriausias DFDS tradicjas, kelte Patria Seaways yra du restoranai, kuriuose patyrę virtuvės šefai vietoje ruošią šviežią ir gardų maistą.

Prabangaus ir jaukaus interjero, 36 vietų restoranas Mare Balticum kviečia pusiau formaliai pasipuošusius svečius įstabiai vakarienei iš užsakomojo meniu. Keleiviams rekomenduojama iš anksto rezervuoti staliuką. Apmokėti už vakarienę galima perkant bilietą arba tiesiog restorane. Peržiūrėti meniu galite paspaudus ant šių nuorodų: À la carte Meniu 2016, vaikiškas meniu.  Pastaba: meniu ir kainos gali kisti.

Antrasis restoranas – baras, kuriame maitinimas organizuojamas savitarnos principu, talpina 56 keleivius vienu metu. Tai puiki vieta norintiems greitai užkąsti ar sočiai pavalgyti. Restorane iki vėlumos veikia baras su dideliu TV muzikinių renginių ar sporto varžybų stebėjimui. Maitinimosi šiame restorane kainos užsakant internetu: suaugusiems (16+) pusryčiai 6,5 €, vakarienė - 14 €; vaikams (4-15) pusryčiai 3,25 €, vakarienė - 7 €. Vaikams iki 3 metų maitinimas nemokamas. Pastaba: kainos gali kisti.

Pramogos

Geriausia pramoga – kelto išplaukimo ar saulėlydžio stebėjimas lauko bare. 48 vietų lauko baras veikia šiltuoju metų laiku. Kapitono baras taip pat garantuoja panoraminį vaizdą į jūrą bei siūlo jaukią užuovėją tauriuosius gėrimus mėgstantiems keleiviams.

 Kelte veikia dovanų parduotuvė, kurioje tikrai rasite smagių ir naudingų smulkmenų, lauktuvių. Pasižvalgykite mėnesio prekių ir nuolaidų, žemos parduotuvės kainos jus tikrai nustebins.

Keliaujantys su mažaisiais šeimos nariais gali būti ramūs – vaikai tikrai nenuobodžiaus, jiems kelionė neprailgs. Smagių spalvų, specialiai vaikams įrengtas žaidimų kambarys suburs mažuosius šėlionėms. Šalia vaikų žaidimo kambario įrengtas motinos ir kūdikio patalpa.

Augintiniai

Keliauti su augintiniais dar nebuvo taip paprasta. Gyvūnas gali būti paliktas automobilyje, krovinių skyriuje arba keliauti kajutėje. Keleiviams vykstantiems su savo augintiniais skirtos atskiros kajutės bei galioja pervežimo taisyklės: reikia išsipirkti visą kajutę, gyvūnui neleidžiama lipti ant lovos, jis turėtų būti gyvūno narve arba su pavadžiu ir antsnukiu.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Patria Seaways, kaip ir kiti DFDS keltai,  yra pritaikytas žmonėms turintiems judėjimo negalią. Tiek įlipant, tiek išlipant iš kelto, praėjimas neįgaliesiems galimas. Liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Penktame denyje esantys viešieji tualetai pritaikyti neįgaliesiems.   Kelte Patria Seaways viena kajutė pritaikyta keleiviams turintiems judėjimo negalią. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.