LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Pearl Seaways

Pearl Seaways yra vienas iš dviejų keltų plaukiančių maršrutu Oslas – Kopenhaga ir jungiančiu Norvegiją su Danija. Keltas plaukia kasdien į abi puses, maršruto trukmė 17 valandų. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Pearl Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Pearl Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1989
  • Renovuotas: 2005, 2014 metais
  • Keleivių vietų skaičius: 1989 (702 kajutės, 320 automobilių)
  • Ilgis: 178
  • Plotis: 33
  • Greitis: 16 mazgų
  • Variklio galingumas: 23730 kW

Apgyvendinimas

Keltu Pearl Seaways gali keliauti 1989 keleiviai, čia įrengtos 702 įvairių komforto lygių kajutės leidžia pasirinkti geriausią apgyvendinimo sprendimą pagal savo skonį ir biudžetą: standartinės kajutės, kajutės su plačiais iliuminatoriais, ekonominės klasės kajutės, Premium klasės kajutės, kajutės pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia.  Kiekvienoje kajutėje įrengtas dušas ir WC, kabykla drabužiams, duodama švari patalynė ir rankšluosčiai. Patogiose ir jaukiose kajutėse bus galima atsipalaiduoti, išsimiegoti ir pasikrauti naujos energijos laukiančiai tolesnei kelionei.

Maitinimas

Kelte Pearl Seaways tikrai neteks keliauti iš Kopenhagos į Oslą alkaniems. Čia jūsų laukia keturi restoranai ir kavinė, kurie pamalonins kiekvieno keleivio skonio receptorius. Mažiesiems keliautojams restoranuose kruopščiai sudarytas vaikiškas meniu.

Savitarnos restoranas „7 Seas Restaurant“ siūlo platų meniu, čia gausus pasirinkimas tiek karštų, tiek šaltų patiekalų bei, žinoma, jūros gėrybių. Elegantiškas restoranas „Marco Polo“ patiks visiems mėgstantiems malonų aptarnavimą ir jaukią aplinką, čia puiki vieta praleisti romantišką vakarienę, o Explorers‘ Steakhouse neliks nepaminėtas geruoju kepsnių mėgėjų – steikai būtent tokie, kokius mėgstate. Pusryčiauti visus kelto keleivius kviečia „7 Seas bufetas“, kuriame sočiai ir sveikai papusryčiausite prieš pradėdami dieną uoste. O štai gardžios kavos po pietų ar pusryčių kviečiami užsukti į „Baresso“ kavinę. „Baresso“ žinoma ir populiari danų kavos kompanija. Kavinėje taip pat platus pasirinkimas gardžių desertų.

Pramogos

Po sočios vakarienės ir turiningų pokalbių prie restorano stalo, linksmybės persikelia į kitas kelto erdves. Kelte Pearl Seaways veikia baras, kuriame galite pasimėgauti pienišku kokteiliu ar kuo nors stipresniu, pažiūrėti sporto varžybų transliaciją, pašokti ar sudainuoti karaoke konkurse. Kelte vakarą galima praleisti kazino ar žaidimų kambaryje su draugais žaidžiant populiarų Air-hockey. Mažiesiems keliautojams taip pat netrūksta pramogų, jiems įrengtas specialus vaikų žaidimų „Piratų“ kambarys. Čia jie galės užsiimti konstravimu, piešimu, žaidimu įvairiais žaislais ar vaikiškų video filmukų žiūrėjimu.

Viena įspūdingiausių pramogų zonų yra Bubble Zone, tai baseinų, džiakuzi, saunos, vandens grožio procedūrų kompleksas, kur galima linksmai praleisti laiką ir pramogauti.

Kelionė su augintiniu

DFDS Seaways keltu Pearl Seaways galite keliauti ir su savo augintiniais. Keleiviams su naminiais gyvūnais kelte skirtos specialios kajutės. Būtinai susisiekite su pardavimo skyriumi prieš užsakant bilietą kelionei su gyvūnu. 

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Pearl Seaways yra pritaikytas keliaujantiems neįgaliesiems, yra specialiai paruoštos kajutės keleiviams su judėjimo negalia. Visi praėjimai bei liftai kelte ar keltų terminaluose prieš patenkant į keltą atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Prieš užsakant bilietus neįgaliesiems būtina susisiekti su pardavimų skyriumi. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.