LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Princess Seaways

Princess Seaways keltas yra vienas iš dviejų plaukiančių populiariu maršrutu Niukaslis – Amsterdamas. Maršrutu Niukaslis – Amsterdamas keltas plaukia kasdien į abi puses, keltai maršrutu plaukia 9 kartus per savaitę. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Princess Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Princess Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1986
  • Renovuotas: 2006 metais
  • Keleivių vietų skaičius: 1250 (478 kajutės)
  • Ilgis: 163
  • Plotis: 28
  • Greitis: 21 mazgas
  • Variklio galingumas: 19600 kW

Apgyvendinimas

Kelte Princess Seaways įrengtos 478 įvairių lygių kajutės leidžia pasirinkti geriausią apgyvendinimo sprendimą pagal savo skonį ir biudžetą: standartinės kajutės, kajutės su plačiai iliuminatoriais, ekonominės klasės kajutės, Premium klasės kajutės, kajutėms pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia.  Kiekvienoje kajutėje įrengtas dušas ir WC, kabykla drabužiams, duodama švari patalynė ir rankšluosčiai. Patogiose ir jaukiose kajutėse bus galima atsipalaiduoti, išsimiegoti ir pasikrauti naujos energijos laukiančiai tolesnei kelionei.

Maitinimas

Gaivinantis jūros oras ir malonus kelionės jaudulys kelia apetitą. Tačiau tai tikrai ne bėda, kelte Princess Seaways nė vienas neliks alkanas, čia veikiantys keturi skirtingi restoranai tikrai pamalonins kiekvieno keleivio skonio receptorius. Savitarnos restoranas 7 Seas Restaurant siūlo platų tarptautinį meniu, čia gausus pasirinkimas tiek karštų, tiek šaltų patiekalų bei, žinoma, yra ir vaikiškas meniu mažiesiems keliautojams. Elegantiškas restoranas Blue Riband patiks visiems mėgstantiems malonų aptarnavimą, o Explorers‘ Steakhouse neliks nepaminėtas geruoju kepsnių mėgėjų. Tuo tarpu įsimylėję Italiją ir jos nepakartojamas picas, galės apsilankyti restorane Little Italy – puiki vieta ne tik papietauti, tačiau ir pasimėgauti itališkais desertais.

Pramogos

Po sočios vakarienės ir turiningų pokalbių prie restorano stalo, linksmybės persikelia į kitas kelto erdves. Kelte Princess Seaways veikia keli barai, kuriuose galite pasimėgauti pienišku kokteiliu ar kuo nors stipresniu, pažiūrėti sporto varžybų transliaciją, pašokti ar sudainuoti karaoke konkurse. Kelte taip pat veikia kino teatras, vakarą galima praleisti kazino ar žaidimų kambaryje su draugais žaidžiant populiarų Air-hockey.

Mažiesiems keliautojams taip pat netrūksta pramogų, jiems įrengtas specialus vaikų žaidimų kambarys. Čia jie galės užsiimti konstravimu, piešimu, žaidimu įvairiais žaislais ar vaikiškų video filmukų žiūrėjimu.

Kelionė su augintiniu

DFDS Seaways keltu Princess Seaways galite keliauti ir su savo augintiniais. Keleiviams su naminiais gyvūnais kelte skirtos specialios kajutės. Būtinai susisiekite su pardavimo skyriumi prieš užsakant bilietą kelionei su gyvūnu.  

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Princess Seaways yra pritaikytas keliaujantiems neįgaliesiems, yra specialiai paruoštos kajutės keleiviams su judėjimo negalia. Visi praėjimai bei liftai kelte ar keltų terminaluose prieš patenkant į keltą atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Prieš užsakant bilietus neįgaliesiems būtina susisiekti su pardavimų skyriumi. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.