LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Seven Sisters

Keliaujantys maršrutu Newhaven – Dieppe greičiausiai mėgausis kelione kelte Seven Sisters. Maršrutu jungiančiu Didžiąją Britaniją ir Prancūziją, keltas plaukia kasdien į abi puses, 3 kartus per dieną. Kelionės trukmė - 4 valandos.  Tikslius šiuo maršrutu plaukiančių keltų išvykimo ir atvykimo laikus galite sužinoti keltų tvarkaraštyje. 


Keltas Seven Sisters.jpg
Visi šio laivo maršrutai:


Vietos kelte

Newhaven-Dieppe maršrutu plaukiančiame kelte Seven Sisters daugybė erdvių, kur galima prisėsti ir pailsėti.  Siūlomos sėdimos vietos patogiuose foteliuose, kuriuos galima pritaikyti patogiam sėdėjimui ar trumpam poguliui. Kelte yra ir kajučių, su patogiomis lovomis, o tai puikus pasirinkimas norint bent trumpai pamiegoti ir pasikrauti naujų jėgų prieš tęsiant kelionę.

Maitinimas

Kelte Seven Sisters veikia savitarnos restoranas ir „Maupassant“. Tai puiki vieta pasimėgauti maistu, nesvarbu ar plaukiate ryte ir norite pasistiprinti sočiais pusryčiais, ar keltu plaukiate dienos metu, kuomet skrandis reikalauja gardžių pietų. „Maupassant“ garantuotai jaukiai praleisite laiką bendraujant su kelionės draugais bei, žinoma, gardžiuojantis šviežiais kelto šefų pagamintais patiekalais, užkandžiais ir desertais. Taigi, nuo alkio šiame kelte esate garantuotai apsaugoti.

Kita jauki vieta kelte  yra baras „Beachy Head“, įkurtas gražioje svetainėje su nuostabiu vaizdu į jūrą. Bare visuomet rasite platų pasirinkimą įvairių gėrimų, Prancūziško vyno ar likerio, žinoma, kavos bei arbatos ir gardžių desertų.Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir pailsėti kelionės metu.

Pramogos

Pasivaikščiojimai atviruose dekuose palydint vieną uostą ir sveikinantis su kitu, nuostabūs jūros vaizdai pro plačius iliuminatorius ir pasisėdėjimas bare – puiki pramoga. Tačiau nevienintelė. Kelte taip pat veikia dovanų parduotuvėlė, kurioje galima įsigyti vertingų lauktuvių namiškiams ar dovanų draugams.

Mažiesiems keliautojams taip netruks pramogų ir užsiėmimų specialiai įrengtame vaikų žaidimų kambaryje. Čia mažieji keliautojai galės užsiimti konstravimu, piešimu, žaidimu įvairiais žaislais ar video filmukų žiūrėjimu.

Augintiniai

DFDS Seaways keltas Seven Sisters gali keliauti ir jūsų  augintinis. Jei keliauti planuojate su augintiniu, įsigydami kelto bilietą nepamirškite pažymėti, kad kartu su jumis keliaus ir naminis gyvūnas. Augintiniai gali būti pervežami specialiose kajutėse arba palikti krovininiame denyje stovinčiame automobilyje. Jei nenorite skirtis su gyvūnu, galite kartu gyventi kajutėje, tačiau turite išsipirkti visą kajutę. Kajutėje turi pasirūpinti, kad gyvūnas neliptų ant lovos, būtų specialiame narve arba turėtų pavadį nei antsnukį.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Seven Sisters  pagal geriausias DFDS kompanijos tradicijas yra pritaikytas keliaujantiems neįgaliesiems, yra išskirtos specialios kajutės ir vietos salone keleiviams su judėjimo negalia. Kelte praėjimai bei liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Prieš užsakant bilietus neįgaliesiems būtina susisiekti su pardavimų skyriumi. Prašome susipažinti su DFDS rekomendacijomis  keliaujantiems neįgaliesiems.