LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Victoria Seaways

Kompanijos DFDS keltas Victoria Seaways jungia Lietuvą su Švedija ir kasdien plaukia maršrutu Klaipėda-Karlshamnas. Keltas išvyksta iš Klaipėdos 21 val vakaro ir pasiekia Karlshamną 9 val ryto. Atitinkamai, iš Karlshamno išvyksta 19 val vakaro ir pasiekia Klaipėdą 9 val vietos laiku. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Victoria Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Victoria Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 2009 ​
  • Klasė: RINA
  • Keleivių vietų skaičius: 515 (399 kajutėse ir 116 sėdimų vietų salone)
  • Krovinių talpa: 3063 l/m
  • Ilgis: 199.14 m
  • Plotis: 26.6 m
  • Bruto tonažas: 25518 t
  • Greitis: 23,5 mazgai
  • Variklio galingumas: 2x12000 kW

Apgyvendinimas

Kelte Victoria Seaways įrengta 114 įvairaus tipo kajučių, kuriose gali apsigyventi 399 keleiviai. Kiekvienas keleivis gali pasirinkti labiausiai poreikius atitinkančias kajutes: erdvias ir šviesias dvivietes arba vienvietes Commodore kajutes, ekonominės klasės dvivietes, trivietes ar keturvietes kajutes su dideliais iliuminatoriais arba dvivietes be jų. Visose kajutėse dušas ir WC, veidrodis, drabužių kabykla, duodama švari patalynė ir rankšluosčiai.

Kelte taip pat yra erdvus sėdimų vietų salonas, kurio keleiviai turi galimybė naudotis WC ir dušu.

Maitinimas

Kelte Victoria Seaways veikia du restoranai, kuriuose keleiviai gali skaniai ir sočiai pavakarieniauti bei papusryčiauti. Maistą tik iš šviežių produktų ruošia patyrę virtuvės šefai.

Jaukaus ir išskirtinio interjero restorane Mare Balticum patiekalai gaminami pagal individualius užsakymus iš restorano meniu, jame vienu metu gali vakarieniauti 73 keleiviai. Keleiviams rekomenduojama rezervuoti stalelį iš anksto, rekomenduojama paranga – pusiau formali. Vakarienę galima užsisakyti iš anksto, perkant bilietą internetu, tai leis sutaupyti iki 20 proc. vakarienės sumos. Peržiūrėti meniu galite paspaudus ant šių nuorodų: À la carte Meniu 2016, vaikiškas meniu.  Pastaba: meniu ir kainos gali kisti.

Norintiems greitai ir sočiai pavakarieniauti patiks savitarnos restoranas. Restorane vienu metu gali vakarieniauti  152 keleiviai. Restorano patiekalų asortimentą sudaro užkandžiai, karšti patiekalai, desertai ir gaivieji gėrimai. Užsakant bilietus internetu, galite iškarto sumokėti už pusryčius ar vakarienę arba tiesiog apmokėti restorane. Maitinimosi šiame restorane kainos užsakant internetu: suaugusiems (16+) pusryčiai 6,5 €, vakarienė - 14 €; vaikams (4-15) pusryčiai 3,25 €, vakarienė - 7 €. Vaikams iki 3 metų maitinimas nemokamas. Pastaba: kainos gali kisti.

Pramogos

Keltas ne tik modernus ir patogus, tačiau ir kupinas staigmenų. Kiekvienas keleivis ras kuo užsiimti. Jei leidžia oro sąlygos, smagu stebėti saulėlydį nuo atviro denio. Po vakarienės, naujas pažintis galima pratęsti viename iš dviejų kelte veikiančių barų. Barai dirba iki vėlumos. Kapitono bare galima mėgautis tauriaisiais gėrimais, atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais ar paskanauti įvairiais saldumynais bei užkandžiais. Bare esantis didelis TV ekranas neleis praleisti nė vienų svarbių varžybų. Tuo tarpu mėgstantys ramesnę aplinką gali prisėsti Road Kings bare, kuris skiltas poilsiui ir ramiems pokalbiams. Didelis TV, kava ir Wi-Fi – viskas ko reikia poilsiui ar darbų užbaigimui.

Kas nemėgsta lauktuvių? Kelionę keltu primins smulkmenos ir lauktuvės iš dovanų parduotuvės. Čia galite įsigyti kvepalų, gėrimų bei įvairiausių malonių smulkmenų.

Mažieji kelte Victoria Seaways taip pat nenuobodžiaus. Penktame kelto denyje įrengtas smagus vaikų kambarys, kur jie galės žaisti, piešti ar žiūrėti animacinius filmukus.

Augintiniai

Keltu gali keliauti ir jūsų augintinis. Tereikia įsigyjant bilietus pažymėti, jog keliaujate su naminiu gyvūnu. Augintiniai gali būti pervežami specialiai gyvūnų pervežimui paskirtose kajutėse arba palikti automobilyje krovininiame denyje. Keliaujant su naminiu gyvūnu ir norint apsigyventi kajutėje, reikės išsipirkti visą kajutę (t.y. jei keliaujate dviese ir gyvūnu, jūs turite užsisakyti dvivietę kajutę, negalite užsisakyti dviejų vietų keturvietėje).  Kajutėje gyvūnui negali būti leidžiama lipti ant lovos, jis turi būti laikomas gyvūno narve arba su pavadžiu ir antsnukiu.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Victoria Seaways pritaikytas neįgaliesiems. Kelte praėjimai, liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Penktame denyje esantys viešieji tualetai pritaikyti neįgaliesiems.   Viena kelto kajutė yra pritaikyta turintiems judėjimo negalią. Užsakant kelto bilietus būtina pažymėti, jog jums reikalingas bilietas neįgaliesiems. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.