LOADING ...

Eckero Line

Eckero lines – nepakartojamos kelionės garantas

Eckero lineskompanija, lyg visa agentūra su pluoštu paslaugų turistui ir keliautojui. Įmonė bendradarbiaudami su viešbučiais, sporto ir kultūros organizacijomis užtikrina nepamirštamą kelionę, Alandų ir Baltijos jūrų regione. Nemažesnį dėmesį kompanija skiria krovinių transportavimui. 

Eckero line.png


Svarbiausia Eckero lines keltų linija – Talinas – Helsinkis.

„Eckero lines Group” kompanija veikia nuo 1960 - ų metų pabaigos. „Eckero lines Group” teikia keleivių ir krovinių gabenimo, bei kruizų paslaugas Alandų ir Baltijos jūrose. Taip pat kompanija teikia autobusų paslaugas. Ši įmonė neapsiriboja jūra. Ji, kiekvienais metais, perveža daugiau nei 60 tūkst.  prekių.

Kompanija strategiškai orientuojama į saugumą ir draugišką gamtai aplinką. Įmonė investuoja milžiniškus resursus siekdama sukurti jaukią ir pažįstamą atmosferą darbuotojų ir keleivių tarpe.

Įmonei priklauso šiuolaikiški laivai, kuriuose galima ramiai pailsėti, paragauti nuostabių gurmaniškų patiekalų viename iš šešių (arba visuose šešiuose) laivų restoranų, o taip pat pasimėgauti jūros panorama milžiniškose terasose. Dviejų aukštų, modernaus dizaino terasa, talpinanti daugiau nei keturis šimtus keleivių, yra itin populiari kelte Finlandia. Laivas kasdien plaukia maršrutu Helsinkis – Talinas. Kelte visą parą veikia šokių aikštelė, baruose vyksta karaoke konkursai, poilsio ir darbo zonose keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu nemokamu Wi-fi interneto ryšiu. Keltuose įrengtos paruotuvės, todėl čia galėsite išsirinkti kokybiškų parfumerijos gaminių ir sutaupyti pasinaudodami įvairiomis lojalumo programomis.

Eckero line siekia pranokti keleivių lūkesčius, o maršrutai sudaromi taip, kad keleiviai greitai ir smagiai pasiektų kelionės tikslą. Net ir išlipus į kitą krantą įmonė siūlo įvairiausių pramogų – turistines ekskursijas, autobusų paslaugas ir k.t.

Kompanija priimdama sprendimus svarsto ir klausia keleivių nuomonės. Kaip vienas iš neseniai įvykusių kompanijos kvietimų - surengtas konkursas kelto Finlandia pavadinimo išrinkimui. Kompanija gavo net 12 tūkst. pasiūlymų. Vėliau balsavimo metu buvo išrinktas simboliškas Finlandia pavadinimas.

Draugiška atmosfera ir pasitikėjimas labai vertinamas keleivių tarpe. Kiekvienais metais kompanija pervežia daugiau nei 3,1 mlj. keleivių. Jų pasitikėjimo dėka „Eckero line Group” apyvarta, kasmet, siekia 240 mlj. eurų.