LOADING ...

Eckero Line keltas - Finlandia

Kompanijos „Eckero line” keltas Finlandia kiekvieną dieną plaukia maršrutu Talinas – Helsinkis ir taip jungia Estiją su Suomija. Vos dviejų su puse valandos trukmės aukščiausius standartus atitinkanti kelionė ir galimybė kitame krante dalyvauti ekskursijose neliko neįvertintos keleivių. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Finlandia.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Finlandia techninė informacija:

  • Pastatymo metai – 2001
  • Klasė - 1A-class
  • Greitis - 27
  • Keleiviai - 2 080
  • Transporto priemonės: 650

Maitinimas

Kelte Finlandia  veikia net šeši restoranai. Profesionalus šefas rekomenduoja Bufeto restoraną, kurio 400 vietų jauki erdvė laukia keleivių su plačiu žuvies, mėsos, vegetariškų patiekalų  pasirinkimu. Taip pat čia Jūsų laukia abejingų nepaliekantys desertai. Jeigu norite mėgautis gurmaniškais patiekalais ir sutaupyti išsirinkite patiekalus iš meniu bilietų rezervacijos metu.

Aštuntame laivo Finlandia denyje veikia baras „Naisaras”. Jame keleiviai galės mėgautis puikiais sūrio užkandžiais, pyragaičiais, putojančio šampano burbuliukais ar kava.

Laive įrengta jauki kavinė. Jos interjeras sukurtas per du aukštus, todėl galėsite ramiai paskaityti įdomią knygą ar žurnalą, o taip pat smagiai pabūti su linksma kompanija ir pasimėgauti aromatinga kava ar sumuštiniais, salotomis ir pyragaičiais.

Kelto bare barmenai sumaišys Jums pašėlusį kokteilį arba pakvies padegustuoti vyną, alų iš didelio gėrimų asortimento.

Pramogos

Kelte Finlandia keleiviai laukiami parduotuvėse. Jose galite apžiūrėti kokybiškus parfumerijos gaminius ir juos įsigyti pigiau.

Norintys smagiai pašėlti tai gali padaryti visą parą veikiančioje šokių salėje arba bare vykstančiuose karaoke vakarėliuose.

Tačiau užvis įdomiausia pramoga laive Finlandia yra milžiniška, daugiau negu keturių šimtų vietų, terasa. Čia keleiviai turi galimybę pasimėgauti šaltais gėrimais ar dar šaltesniais ledais. Dviejų aukštų saulės terasa puiki vieta, ne tik dėl nepakartojančios jūros panoramos, tačiau ir dėl patogaus dizaino, apsaugos nuo vėjo. 

Specialūs pasiūlymai

Kelte Finlandia keleiviams siūlomos įvairios nuolaidos. Pasirinkus specialų pasiūlymą keleiviai gali pasinaudoti specialia lože ramiam poilsiui. Ložėje rasite bevielį Wi-fi interneto ryšį, nemokamas užkandžius ir gėrimus, o taip pat komfortiškas vietas poilsiui minutei.

Už simbolinį mokestį keleiviai gali dalyvauti ekskursijose po žinomiausias Helsinkio ir Talino lankytinas vietas. Tereikia iš anksto užrezervuoti vietą.