LOADING ...

ELB Link

Novatoriška ir moderni kelionė su „ELB Link” kruiziniais laivais. Bendrovė „ELB Link” buvo įkurta 2015 metais su vieninteliu tikslu – naujas transporto ryšys tarp Žemutinės Saksonijos ir Šlėzvigo – Holšteino Vokietijai priklausančių žemių. Kompanijai priklausantys keltai kasdien plaukia maršrutu Kukshafenas – Briunbiutelis.

htOper-ELBL-Logo.jpg


Svarbiausios ir populiariausios ELB Link keltų linijos:

  • Kukshavenas – Briunsbiutelis
  • Briunsbiutelis - Kukshavenas

Vienu judriausių žmogaus rankomis iškastu kanalu planetoje laikomas Kylio kanalas padeda kelionę moderniais keltais sutrumpinti iki 1 val. 20 min. (arba 70 – 90 min.). Keltų bendrovei pirklauso du keltai, t.y. Grete ir Anne Marie. Jie pakakamai dideli, kad talpintų ne tik 600 keleivius, tačiau ir daugiau nei 160 automobilių, sunkvežimius, namelius ant ratų.

Keleiviams tereikia ilsėtis, atsipalaiduoti. Keleiviai kviečiami paskanauti puodeliu karštos kavos, arbatos, užkandžių ir desertų. Aukščiausio lygio restorane keleiviai vaišinami puikiais patiekalais. Verta išmėginti dar nepatirtų skonių. Virtuvėje dirbantys virėjai kaskart atnaujina meniu ir nustebina keleivius naujais, gurmaniškais, valgiais.

Taip pat keltuose Grete ir Anne Marie yra puikios atviros lauko erdvės. Pasinaudokite galimybe pasimėgauti saulės ir jūros panorama, gaiviu jūros oru ir žuvėdrų giesme.

Abiejuose operatoriaus keltuose yra poilsio zona, kurioje keliautojai gali paskaityti įdomesnį straipsnį, knygą ar pažiūrėti filmą, pažaisti vaizdo žaidimus.

Kompanijos „ELB Link” keltai Grete ir Anne Marie yra pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu tam, kad personalas galėtų pasirūpinti visa reikiama infrastruktūra ir pagalba. Perkantiems tokį bilietą dažniausiai yra taikomos specialios nuolaidos.

Keltų operatorius rūpinasi gamtos apsauga ir gyvūnais. Abiejais keltais galite plaukti kartu su augintiniais. Tereikia prieš kelionę susipažinti su keleivių vykstančių su naminiais gyvūnais taisyklėmis.

Kompanija „ELB Link” savo keleiviams siūlo ne tik tradicinių paslaugų, tačiau ir netradicinių pasiūlymų. Vienas iš tokių – dienos kruizas viename iš uostų. Tokia kelionė maršrutu Kukshafenas – Briunbiutelis ir Briunbiutelis – Kukshafenas kainuoja vos 44,50 Eur. (kainos gali keistis). Galima rinktis papildomą paslaugą, tokią kaip apgyvendinimą laive arba krante.

Bendrovė siūlo sezoninius bilietus. Juos įsigijus galima nemažai sutaupyti. Taip pat įmonė siūlo specialius pasiūlymus šeimoms, keliaujančioms su mažais vaikais. Iki 3,5 m. keleiviai gali keliauti nemokamai kartu su lydinčiu asmeniu.