LOADING ...

ELB Link keltas - Grete

Keltas Grete yra vienas iš dviejų kruizinių laivų kiekvieną dieną plaukiančių maršrutu Kukshafenas – Briunsbiutelis. Kelionė juo trunka apie 80 min. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus reikia stebėti keltų tvarkaraštyje. Šis kompanijos ELB line keltas yra greičiausias kelionės būdas šiuo maršrutu, o beje... ir patogiausias.


Keltas Grete.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Grete techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2010
  • Ilgis: 97,9 m.
  • Plotis: 18,5 m.
  • Greitis 15 kN.
  • Keleivių skaičius: 600
  • Automobilių skaičius: 160
  • Kajutės: 0

Maitinimas

Kruizinis laivas Grete turi vieną, tačiau itin patrauklų restoraną. Čia maloni atmosfera leidžia jaukiai praleisti laiką draugų būryje ar šeimos rate. Galima čia maloniai atsipalaiduoti su knyga rankoje, intriguojančiu žurnalu ir kita periodine spauda. Tuo tarpu virtuvėje rankoves pasiraitoję triūsia profesionalių virėjų komanda. Jų dėka neįtikėtini skonių deriniai pavirsta į tobulus šedevrus.

Bendrovės ELB line laive Grete būtinai paragaukite dienos meniu patiekalo. Jeigu nenorite eksperimentuoti pasirinkite tradicinių Vokietijos ir centrinės Europos virtuvei būdingų patiekalų ir gėrimų.

Po sočių ir skanių pietų paskanaukite kava, arbata ar sultimis, kitu gėrimu, kokteiliu. Nepraleiskite progos paragauti saldaus deserto, vaisių, užkandžių ir salotų. Tai suteiks nepakartojamų tobulos harmonijos akimirkų.

Pramogos

Keltų operatorius ELB line, aptarnaujantis laivą Grete, keleiviams, kurie plaukia maršrutu Kukshavenas – Briunsbiutelis siūlo visą galybę pramogų ir specialių pasiūlymų, nuolaidų, įvairių akcijų. Kompanija bei kelto personalas siekia suteikti aukščiausią komfortą kiekvienam keleiviui. Todėl nuolat taiko nuolaidas šeimoms (iki 3,5, metų vaikai gali keliauti nemokamai), senjorams, studentams bei moksleiviams.

Laive Grete yra puiki poilsio zona, kurioje galima stebėti jūros panoramą. Taip pat čia yra atvira lauko erdvė. Joje geram orui esant galima pasivaikščioti ir pasidžiaugti valiūkiškai žaidžiančiais vandens paviršiuje saulės spinduliais. Čia pat organizuojami komandiniai sporto žaidimai, vaidinimai ir kitos lauko pramogos.

Keleivius kompanija kviečia pasinaudoti vienos dienos kruizo pasiūlymu ir pažinti Kukhavenas ir Briunsbiutelis uostamiesčių istoriją, lankytinus objektus.

Kelionė su augintiniais

Laivu Grete galima keliauti su naminiais gyvūnais. Keleiviai turėtų apie savo tokį norą pranešti dar rezervuodami bilietus, o prieš kelionę susipažinti su taisyklėmis skirtomis keliaujantiems su augintiniais. Keleivių keliaujančių su augintiniais bilietų rezervacija pasibaigia likus 30 min. kelto išplaukimo.