LOADING ...

Eurotunnel le Shuttle keltas - Eurotunnel 9015

Šio reiso keleiviai keliauja moderniu 2009 metais pastatytu Eurotunnel 9015 traukiniu. Šis traukinys yra suprojektuotas taip, kad reikalautų minimalių kuro sąnaudų. Būtent dėl šios priežastys, šis traukinys yra neretai yra vadinamas ne tik moderniu, bet ir draugišku aplinkai,  ekonomišku sprendimu. Šios transporto priemonės statyba truk ne  vienerius metus. Kadangi atstumas tarp Kalė ir Folkstouno yra nedidelis, be to, traukinys išvysto didelį – 160 km/h greitį. Visa tai lemia ypač puikų rezultatą, kurį vertina kiekvienas šiuolaikinis žmogus: kelionė iš Kalė į Folkstouną trunka vos 35 minutes.


Traukinys Eurotunnel 9015.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija

  • Ilgis: 22 m
  • Plotis: 2, 97 m
  • Greitis: 160km/h

Apgyvendinimas:

Kadangi kelionė šiuo moderniu traukiniu iš Kalė į Folkstouną trunka vos 35 minutes, jokie apgyvendinimo sprendimai nėra būtini, išskyrus  - jaukios ir patogios sėdynės traukinio salone. Sėdynių dizainas yra toks, kad sukuria galimybę ypač patogiai jaustis visos kelionės metu bet kokio amžiaus keliautojui.

Maitinimas:      

Nors kelionė trunka vos 35 minutes, tai dar nereiškia, jog šios kelionės metu neturėsite galimybės lengvai užkąsti ar išgerti kavos, priešingai, vos prasidėjus kelionei, jums bus pasiūlyta galimybė ne tik pasimėgauti kava, arbata, sultimis ar gaivinančiais gėrimais, bet ir paragauti lengvų užkandžių, sumuštinių.

Pramogos:

Dėl nedidelės kelionės trukmės bei erdvės apribojimų, keliaujant šiuo traukiniu teks atsisakyti minties apie įspūdingas pramogas. Vis dėlto, tai dar tikrai nereiškia, jog vykstant šiuo reisu, jums teks nuobodžiauti – tam paprasčiausiai nerasite laiko, kadangi traukinyje nuolat skamba muzika arba rodomi nuotaikingi įrašai, kurių dėka tiesiog nepastebėsite, kaip pralėkė kelionės laikas. Maža to, belieka tik priminti, kad laikas, kurį praleisite šiam traukinyje, puikiai tinka ir individualioms pramogoms: knygų, žurnalų, laikraščių skaitymui, kryžiažodžių sprendimui, muzikos klausymui ar filmų žiūrėjimui. Daugelis žmonių neretai skundžiasi, kad paprastomis dienomis neturi laiko šiems mažiems kasdienybės malonumams, todėl laikas, kurį leidžiate keliaudami traukiniu, tam idealiai tinka. Na, o jei vykstate ne vieni, šį laiką verta išnaudoti maloniems pokalbiams. Beje, būtina paminėti dar ir tai, jog dalį kelionės galėsite mėgautis puikiais gamtos vaizdais.