LOADING ...

Finnlines

Finnlines – pirmaujantis laivybos operatorius Baltijos jūroje

Finnlines – Bendrovė yra viena iš „Grimaldi Group” grupei priklausančių įmonių. Tai vienas didžiausių keleivių ir krovinių gabenimo operatorių Baltijos ir Šiaurės jūrose. Finnlines keltų linijos  jungia Vokietiją, Švediją, Suomiją ir reguliariai vyksta maršrutais per Alandų salas.

FinnlinesGrimaldilogoRGB_copy.svg.png


Svarbiausios Finnline keltų linijos:

  • Helsinkis – Trevemiunde;
  • Malmė – Travemiunde;
  • Kapellskar – Naantali;
  • Kapelskar – Langnas;
  • Naantali – Langnas.

Finnlines kompanija turi filialus Vokietijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Danijoje ir Lenkijoje. Be jūros transporto bendrovė teikia uosto paslaugas Helsinkyje ir Turku uoste, Suomijoje. Tai vieni iš svarbiausių uostų Skandinavijoje ir neabejotinai svarbiausi Suomijai priklausantys uostai.

Kompanija Finnlines didžiuojasi, vertina ir skatina profesionalų personal. Įmonė vienija 1701 darbuotojus. Iš jų 942 žmonės dirba keltuose, o 759 darbuotojai keleiviams padeda sausumoje. Kompanijai priklauso daugiau negu dvidešimt laivų, kurie nuolat juda maršrutais tarp Skandinavijos ir Centrinės Europos. 

Įmonė Finnlines strategiškai orientuota į žmogiškuosius išteklius. Finnlines vadovaujasi tokiomis vertybėmis kaip:

  • Saugumas;
  • orientacija į kliento ir darbuotojo pasitenkinimą;
  • atsakomybė;
  • bei pridėtinė vertė.

To pasekoje įmonė nuolat atnaujina laivus, o taip pat rūpinasi darbuotojų mokymais. Darbuotojų kompetencija, patirtis ir patikimumas yra kompanijos ilgalaikės sėkmės pagrindas. Kompanijai priklausančiuose keltuose keleiviai kviečiami pasimėgauti įvairiomis pramogomis, įskaitant nemokamas treniruoklių sales, baseinus, sauną, sūkurinę vonią, paragauti įspūdingų patiekalų ištaiginguose restoranuose. Mažieji keliautojai gali smagiai leisti laiką ne tik vaikų žaidimų erdvėje, tačiau ir vaikams įrengtame baseine. Kelionė jūra garantuoja nepakartojamus pojūčius dėl galimybės palydėti arba sutikti saulę, atvirame denyje, bei pasigrožėti užburiančia Baltijos ir Šiaurės jūrų panorama. Visos šios pramogos labai populiarios keltuose, kurie plaukia maršrutu Travemiundė - Malmė ir Helsinkis – Travemiunde.

Itin platus keltų tinklas užtikrina į keleivių poreikius orientuotus maršrutus ir kelionių tvarkaraščius. Juolab, keleiviai gali naudotis nuolat vykdomomis nuolaidų ir lojalumo programomis ir taip nemažai sutaupyti. Tokių puikių sprendimų dėka Finnlines tapo lyderiaujančia kompanija, kuria pasitiki milijonai keleivių ir šimtai darbuotojų. Todėl įmonė pradėjo didinti operacinių sistemų ir informacijos valdymo efektyvumą, bei rūpintis aplinkos apsaugos klausimais.