LOADING ...

Finnlines keltas - Finnclipper

Keltas Finnclipper net kelis kartus per dieną plaukia maršrutu Kapelskaras – Nantalis – Langnas. Finnlines keltų operatoriaus laivu Finnclipper iš Kapelskaro iki Langno kelionė trunka vos 3,5 val, o iš Kapelskaro iki Nantalio - 9 – ias valandas. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus tebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Finnclipper.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Finnclipper techninė informacija:

  • Klasė: 1A;
  • Greitis: 1;
  • Pastatymo metai: 1999;
  • Pastatymo vieta: Puerto Real, Ispanija;
  • Keleiviai:

Apgyvendinimas

Kelte Finnclipper yra puikios vidinės ir išorinės kajutės su langų į jūrą. Kajutėse gali būti dvivietės, šeimyninės, trivietės arba individualios. Puikiai įrengtose kajutėse rasite erdvius vonios kambarius, TV, mini-barus ir kitus patogumus.

Keltas pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.

Maitinimas

Plaukiant maršrutu Kapelskaras – Naantali – Langnas maistas įtraukiamas į bilietų kainą. Kelto virtuvės komanda garsėjai savo nepriekaištingais patiekalais ir plačiu patiekalų bei užkandžių asortimentu. Švediškas stalas nukrautas tradiciniais Skandinavijos regionui būdingais patiekalais ir gėrimais, bei gurmaniškais skanėstais.

Vaikams iki penkių metų patiekalai - nemokami, o taip pat keleiviai gali skanauti gėrimais ir papildomai už juos nemokėti.

Laive Flinnclipper veikia baras, jame keleiviai kviečiami pasinerti į jaukią atmosferą ir paragauti gaiviųjų arba stipriųjų gėrimų, bei kokteilių. Taip pat paisgrožėti jūros vaizdu ir smagiai praleisti laiką linksmoje kompanijoje arba tiesiog paskaityti įdomią knygą.

Pramogos

Kelte Flinnclipper vaikai turi milžinišką žaidimo erdvę, kurioje gausu įvairiausių žaidimų. Čia yra kamuoliukų baseinas ir visos priemonės piešimui.

Laive rasite puikias parduotuves, kuriose galėsite apžiūrėti ir įsigyti kokybiškos kosmetikos gaminius, parfumeriją, suvenyrus, užkandžius, žaislus ir kelionei būtinus daiktus.

Keliaudami jūra būtinai išeikite į atvirą denį pasigrožėti jūros panorama, jūros gaiviu oru ir užburiančiomis bangomis. 

Augintiniai

Keltu Flinnclipper galite keliauti kartu su savo naminiais augintiniais. Kelte įrengtos specialios kajutės, kuriose keleiviai turi galimybę apsistoti su gyvūnais. Tereikia apie tokį poreikį pranešti bilietų rezervacijos metu, o taip pat nepamiršti susipažinti su kelionės su gyvūnais rekomendacijomis.

Gyvūnai negalės būti vedami arba nešami į bendras kelto viešas erdves, tokias kaip restoranas, parduotuvės ir kitas.