LOADING ...

Finnlines keltas - Finnfellow

Keltas Finnfellow yra vienas iš dviejų keltų plaukiančių maršrutu Kapelskaras – Nantalis – Langnas. Keltas jungia Švediją su Suomija, o taip pat su Alandų salomis. Kelionė nuo Kapelskaro iki Langno trunka vos devynias valandas, nuo Kapelskaro iki Nantalio – kiek daugiau nei tris valandas. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Finnfellow.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Finnfellow techninė informacija

  • Klasė: 1A;
  • Greitis: 1;
  • Pastatymo metai: 2000;
  • Pastatymo vieta: Puerto Real, Ispanija;
  • Keleiviai: 440

Apgyvendinimas

Kelte Finnfellow yra šešių kategorijų kajutės, kurių erdvė svyruoja nuo 8.00 m² iki 21.00 m². Keleiviai turi galimybę rinktis iš erdvių kajučių su milžiniškais langais ir jūros panorama arba jaukių, vidinių, kajučių.

Visose miegojimui skirtose kajutėse yra lovos, satelitinė televizija, erdvūs vonios kambariai, mini-baras.

Maitinimas

Kelte Finnfelow restorano virėjai ruošia tik išskirtinės kokybės patiekalus. Švediškas stalas - puikus pasirinkimas įvairiausių skonių keleiviams. Čia rasite šviežios žuvies, daržovių ir mėsos, o taip pat vegetariškų patiekalų.

Plaukiant šiuo keltu maitinimas įskaičiuotas į bilieto kainą. Vaikams iki penkių metų maitinimas – nemokamas.

Kita vertus, po skanių pusryčių, pietų ar vakarienės, užsukite į šalia restorano, esantį, kelto barą. Atsipalaiduokite čia esančioje malonioje atmosferoje, paskaitykite įdomią knygą ar žurnalą, padegustuokite gėrimus iš vynų, alaus ar kitų gėrimų meniu, o taip pat paskanaukite gurmaniškų užkandžių.

Jeigu keliaujate su augintiniais į restoraną ir barus gyvūnai eiti negalės.

Pramogos

Kelte Finnfellow yra daug pramogų. Ypač greitai kelionės laikas prabėga jauniausiems keliautojams, nes jiems laive įrengta milžiniška vaikų žaidimų erdvė, kurioje nuolat skamba mažųjų juokas, o joje gali smagiai žaisti, piešti, kurti ar leistis į nuotykius kamuoliukų baseine.

Kelte Finnfellow rasite parduotuves su prekėmis, kurioms netaikomas muitas. Parduotuvėse gausu tokių prekių, kaip kosmetika, kvepalai, saldumynai, suvenyrai, gaivieji gėrimai ir alkoholis. Taip pat parduotuvėse yra tekstilės gaminių ir garsiausių pasaulyje prekinių ženklų produkcijos. Todėl skirkite laiko naujų gaminių įvertinimui.

Augintiniai

Laivu Finnfellow galite keliauti su augintiniais, tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu. Rekomenduojame nepamiršti turėti šalyje į kurią vykstate reikalaujamų gyvūno dokumentų.