LOADING ...

Finnlines keltas - Finnmaid

Keltas Finnmaid plaukia maršrutu Travemiunde – Helsinkis. Kelionė keltų operatoriaus Finnlines laivu trunka 29 – ias valandas, kurios prabėga kaip viena įspūdinga akimirka. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Finnmaid.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Finnmaid techninė informacija:

  • Klasė: 1A Super
  • Greitis: 0
  • Pastatymo metai: 2006
  • Pastatymo vieta: Ancona, Italija
  • Keleiviai: 554

Apgyvendinimas

Kelte Finnmaid įrengtos komfortiškos kajutės. Visos kajutės skirstomos į devynias kategorijas pagal vietų skaičių, o taip pat pagal specialius kriterijus, tarkim, yra įrengtos kajutės keliaujantiems su augintiniais ir pan.. Rezervuojant bet kurią kajutę iš minėtų devynių kategorijų, galite mėgautis papildomomis nuolaidomis ir akcijomis (pvz.: specialus pusryčių pasiūlymas kajutėje).

Keltu vienu metu plaukti gali 554 keleiviai. Tie, kurie nenori ramaus poilsio kajutėje, gali pasirinkti poilsio vietą, salone. Šalia yra įrangtas erdvus vonios kambarys. 

Maitinimas

Kelte Finnmaid rasite net kelis puikius restoranus. Juose patyrusi virtuvės komanda ruošia tradicinius regiono patiekalus ir gurmaniškus užkandžius. Keleivių laukia milžiniškas gėrimų asortimentas, kelte, esančiame bare. Čia, jauki atmosfera leis pailsėti ir smagiai pasišnekučiuoti su linksma kompanija.

Vaikams iki penkių metų maitinimas nemokams, o vyresni keleiviai gali pasirinkti įvairias nuolaidų sistemas. Taip pat keleiviai turi galimybę užsisakyti patiekalus iš meniu, dar bilietų rezervacijos metu, ir tokiu būdu sutaupyti.

Pramogos

Kelte Finnmaid rasite puikią treniruoklių salę, aktyviam rytui. Taip pat keleiviai laukiami SPA centre. Čia galėsite ne tik pasimėgauti masažais, sūkurine vonia ir sauna, bet ir paplaukioti baseine.

Vaikams yra įrengta milžiniška žaidimų erdvė, o jaunuoliai puikiai praleis laiką video žaidimų kambaryje.

Jeigu nermaujate dėl spaudžiančių terminų, darbe, būtinai pasinaudokite konferencijų sale ir čia esančia konferencijų įranga, bei bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Nepraleiskite progos palydėti arba pasitikti saulę, pasigrožėti užburiančiu jūros vaizdu, įsiklausyti į raminantį jūros ošimą. Tai itin populiari pramoga, ir ne veltui. Juk kelionė jūra – suteikia jėgų ir atgaivina po sunkių darbų.

Kita vertus, kelionėje smagu įsigyti gražių suvenyrų arba praktiškų pirkinių. Todėl galite užsukti į kelte veikiančias parduotuves, ir pigiau įsigyti parfumerijos, žaislų, kosmetikos, suvenyrų, alkoholio ar kitų gaminių.