LOADING ...

Finnlines keltas - Finnpartner

Keltas Finnpartner yra vienas iš trijų laivų kiekvieną dieną plaukiančių maršrutu Malmė – Travemiundė ir taip jungiančių Vokietiją ir Švedijos krantus. Tai modernus, keltų operatoriaus Finnlines laivas, kuriuo maloni kelionė trunka vos devynias valandas. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus reiktų stebėti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Finnpartner.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Finnpartner techniniai duomenys:

  • Klasė: 1A Super
  • Greitis: 3
  • Pastatymo metai: 1995 / 2007
  • Pastatymo vieta: Gdansk, Lenkija
  • Keleiviai: 270

Apgyvendinimas

Keltas Finnpartner turi net šešias kajučių kategorijas. Nuo jaukių skandinaviško minimalizmo stiliaus erdvių iki prabangių, erdvių, apartamentų.

Kajutėse rasite: televizorių, nemokamą bevielį Wi-fi interneto ryšį, mini-barą, erdvų vonios kambarį, minkštas ir patogias lovas, telefoną, oro kondicionierių, šaldytuvą ir kitus patogumus.

Laive Finnpartner yra dvivietės, vienvietės ir keturvietės kajutės. 

Maitinimas

Finnpartner garsėja puikiu maistu, restoranuose. Restoranų meniu nuolat atnaujinamas, o jų virtuvei vadovauja profesionalūs šefai. Čia keleivių laukia švediškas stalas. Pienas, vanduo ir sultys yra nemokamos – įskaičiuotos į patiekalo kainą.  

Šalia jaukaus restorano, keleivių patogumui, įrengtas baras, kuriame patyrę barmenai suplaks skaniausią kokteilį, arba padės Jums išsirinkti vyno ir alaus, kitų alkoholinių gėrimų, iš milžiniško gėrimo asortimento. 

Pramogos

Kelte Finnpartner yra daug ir puikių pramogų. Keleiviai kviečiami pasimėgauti saunos malonumais ir čia pat esančia sūkurine vonia, baseinu. Vaikams yra įrengtas baseinas, kuriame jie gali smagiai žaisti ir mokytis plaukti.

Kelte veikia net kelios parduotuvės. Juk iš kelionės norisi atsivežti kur kas daugiau nei įspūdžių ir gražių prisiminimų. Todėl parduotuvėse dirbantis malonus personalas visuomet pasiruošęs Jums padėti pasirinkti parfumerijos, alkoholio gaminių, suvenyrų, žaislų. Keleiviai itin vertina čia esančius tekstilės gaminius, garsiausių prekės vardų kosmetikos dirbinius, o taip pat užkandžius ir desertus.

Keliaudami keltu būtinai išeikite į atvirą denį pasigrožėti jūra ir saulėlydžiu arba saulėtekiu, bangų muša. Juk tai suteikia naujų jėgų.

Augintiniai

Keltu Finnpartner galite keliauti kartu su naminiais augintiniais. Laive yra įrengtos specialios, patogios kajutės, keliaujantiems su gyvūnais.

Visgi, naminiai gyvūnai negali būti nešami į restoraną, sauną, barą ar kitas viešas erdves. Taip pat reiktų nepamiršti patikrinti visus reikalavimus tos valstybės į kurią plaukiama dėl augintinio įsivežimo. Gyvūnas turi turėti skiepų dokumentus.