LOADING ...

Finnlines keltas - Finntrader

Keltas Finntrader – nedidelis ir jaukus laivas kasdien plaukiantis maršrutu Malmė – Travemiunde. Finnlines operatoriaus keltas Finntrader išplaukia ryte, o po devynių valandų kelionės prisišvartuoja kitame krante. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Finntrader.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Finntrader techniniai duomenys:

 • Klasė: 1A Super
 • Greitis: 3
 • Pastatymo metai: 1995
 • Pastatymo vieta: Gdansk, Lenkija
 • Keleiviai: 270

Apgyvendinimas

Kelte Finntrader yra patogiai įrengtos kajutės Jūsų ramiam poilsiui. Yra specialios kajutės šeimoms su dviaukštėmis lovomis, o taip pat dviviete ir dvejomis atskiromis vienvietėmis lovomis. Šešių kategorijų kajutės skirtos keliaujantiems individualiai arba su smagia draugų kompanija.

Jaukiose kajutėse rasite:

 • Šaldytuvą;
 • Palydovinę televiziją;
 • Telefoną;
 • Mini-barą;
 • Erdvų vonios kambarį;
 • Ir k.t.

Maitinimas

Kelte Finntrader yra net keli šaunūs restoranai. Švediškas stalas su tradiciniais vokiečių ir švedų patiekalais savitarnos restorane patiks net išrankiausių gurmanų skoniui.

Kelte esančiame bare galėsite atsigaivinti įvairiais ( stipriaisiais ir nealkoholiniais) kokteiliais, o taip pat paragauti puikių gėrimų iš plataus vynų ir alaus rūšių asortimento. Jaukus interjero baras taps idealiu pasirinkimu - vieta keleiviams smagiai praleisti kelias valandas gurkšnojant gėrimus ir mėgaujantis puikiais užkandžiais, smagioje draugų kompanijoje.

Pramogos

Kelte Finntrader yra didelis pramogų pasirinkimo spektras. Mažieji keliautojai gali smagiai praleisti laiką vaikų žaidimų erdvėje arba su tėveliais apsilankyti baseine. Vyresni keleiviai maloniai kviečiami pasimėgauti saunos ir sūkurinės vonios malonumais arba paplaukioti milžiniškame baseine.

Laive rasite visą pluoštą parduotuvių, kuriose galėsite apžiūrėti ir įsigyti kokybiškų kosmetikos gaminių, alkoholio, parfumerijos.

Ieškote suvenyrų? Čia pat rasite suvenyrų ir žaislų parduotuves, o taip pat gurmaniškų desertų ir užkandžių. Visa tai Jūsų nepamirštamai kelionei.

Keliaudami laivu nepraleiskite progos išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti jūros vaizdu, saule, bangų muša ir pasakiška panorama.

Augintiniams

Keltu Finntrader galite keliauti su augintiniais. Tereikia nepamiršti gyvūnų dokumentų ir apie augintinį pranešti bilietų rezervacijos metu.

Augintinis negalės lankytis su Jumis viešosiose kelto erdvėse, tokiose kaip restoranas, baseinų erdvė ar sauna.

Pritaikyta neįgaliesiems

Laivas Finntrader yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Kelte įrengtos specialios kajutės, o laivo praėjimai pritaikyti prie standartinio neįgaliųjų vežimėlio išmatavimų. Apie specialiuosius poreikius būtina pranešti bilietų rezervacijos metu.